Қазақтардың III Дүниежүзiлiк құрылтайын дайындау және өткiзу туралы
Қазақсан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 тамыздағы N 797 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақтардың ІІІ Дүниежүзілiк құрылтайы (бұдан әрi - Құрылтай) 2005 жылғы 28-30 қыркүйекте Астана қаласында өткiзілсiн.
2. Қосымшаға сәйкес құрамда Құрылтайды дайындау және өткiзу жөнiндегi республикалық комиссия құрылсын.
3. Қоса берілiп отырған Құрылтайды дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар  жоспары  бекiтiлсiн.
4. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Құрылтай делегаттарына қажеттi келу-кету құжаттарын консулдық алымдарсыз белгiленген тәртiппен ресiмдесiн.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Құрылтайға қатысушыларға медициналық қызмет көрсетудi қамтамасыз етуге жәрдем берсiн.
6. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi қоғамдық тәртiптің сақталуын, Құрылтайға қатысушылардың тұратын жерiнде және осы іс-шараны өткiзу кезiнде олардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз етсiн.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкіметінің
2005 жылғы 1 тамыздағы
N 797 қаулысына
қосымша
Қазақтардың ІІІ Дүниежүзiлiк құрылтайын дайындау және
өткiзу жөнiндегі республикалық комиссияның құрамы
Есiмов                         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы               Министрiнің орынбасары, төраға
Қосыбаев                       - Қазақстан Республикасының
Есетжан Мұратұлы                 Мәдениет, ақпарат және спорт
министрi, төрағаның орынбасары
Мамашев                        - Дүниежүзi қазақтарының
Талғат Асылұлы                   қауымдастығы төрағасының бiрiншi
орынбасары, төрағаның орынбасары
(келiсiм бойынша)
Шөкеев                         - Астана қаласының әкiмi, төрағаның
Өмiрзақ Естайұлы                 орынбасары
Қалетаев                       - Қазақстан Республикасының
Дархан Аманұлы                   Президентi Әкiмшiлiгiнiң
Әлеуметтiк-саяси бөлім меңгерушiсi,
төрағаның орынбасары
(келiсiм бойынша)
Омаров                         - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Бауыржан Жұмаханұлы              ақпарат және спорт министрлiгi
Тiл комитетінің төрағасы, хатшы
Әбділдин                       - Қазақстан Республикасының
Жабайхан Мүбәракұлы              Парламентi Сенатының депутаты
(келiсiм бойынша)
Кекiлбаев                      - Қазақстан Республикасының
Әбіш                             Парламентi Сенатының депутаты
(келiсiм бойынша)
Қалижанұлы                     - Қазақстан Республикасының
Уәлихан                          Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Әйтiмова                       - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Бiрғаным Сарықызы                және ғылым министрi
Тұрысбеков                     - Қазақстан Республикасының Iшкi Зауытбек Қауысбекұлы             iстер министрi
Әлиев                          - Қазақстан халықтары ассамблеясы
Жұматай Әлиұлы                   төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Ысқақов                        - Қазақстан Республикасы
Нұрлан Әбділдаұлы                Президентiнiң Әкiмшілігі
Мемлекеттiк бақылау және
ұйымдастыру жұмысы бөлімiнің
меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
Ақанов                         - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Айқан Ақанұлы                    сақтау вице-министрi
Әбiлғазин                      - Қазақстан Республикасының Көлiк Талғат Байтемiрұлы               және коммуникация вице-министрi
Аманшаев                       - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ермек Әмiрханұлы                 ақпарат және спорт вице-министрi
Жошыбаев                       - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Рәпiл Сейiтханұлы                министрiнiң орынбасары
Исаев                          - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы              және бюджеттік жоспарлау вице-
министрi
Сапарбаев                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бердiбек Мәшбекұлы               вице-министрi - Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігі
Кедендiк бақылау комитетiнiң
төрағасы
Әбдиев                         - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Жазбек Ниетұлы                   халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi Көші-қон комитетiнiң
төрағасы
Тұрлыханов                     - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Дәулет Болатұлы                  ақпарат және спорт министрлiгі
Спорт iстерi комитетінiң төрағасы
Боқаш                          - Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары
Ғалым
Бекмағамбетов                  - Ақмола облысы әкiмiнің орынбасары
Ғалым Мәдешұлы
Мұсаев                         - Қазақстан Республикасы Әділет
Өмiрбай Көпбайұлы                министрлiгi Тiркеу қызметi комитетi
төрағасының орынбасары
Уажанов                        - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Тұрсын Үшбайұлы                  қауiпсiздiк комитетiнiң Шекара
қызметi директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Атамқұлов                      - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық
Ерлан Дүмшебайұлы                компаниясы" акционерлiк қоғамының
президентi (келiсiм бойынша)
Әбдiрахманов                   - "Егемен Қазақстан" республикалық
Сауытбек                         газетi" ашық акционерлiк қоғамының
президентi (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2005 жылғы 1 тамыздағы
N 797 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақтардың III Дүниежүзілік құрылтайын дайындау және
өткiзу жөнiндегі iс-шаралар жоспары
Р/с
N
Iс-шара атауы
Аяқтау
нысаны
Орында-
луына
жауап-
тылар
Орындалу
мерзiмi
Бол-
жанған шығыс-
тар, мың.тг.
Қаржы-
ландыру
көзi
1
2
3
4
5
6
7
1
Астана, Алматы қалаларында, Ақмола облысында Құрылтайды
өткiзу жөнiндегi штабтар
құру
Шешiм
МАСМ,
Астана, Алматы
қалала-
рының,
Ақмола
облысы-
ның
әкiмдерi, ДҚҚ
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
20
тамызға
дейiн

О подготовке и проведении III Всемирного курултая казахов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2005 года N 797
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести III Всемирный курултай казахов (далее - Курултай) с 28 по 30 сентября 2005 года в городе Астане.
2. Образовать Республиканскую комиссию по подготовке и проведению Курултая в составе согласно приложению.
3. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению Курултая.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оформить в установленном порядке необходимые въездные-выездные документы делегатам Курултая без взимания консульских сборов.
5. Министерству здравоохранения Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении участников Курултая медицинским обслуживанием.
6. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка, безопасность участников Курултая в местах их проживания и во время проведения данного мероприятия.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 августа 2005 года N№797
Состав республиканской
комиссии по подготовке и проведению
III Всемирного курултая казахов
Есимов Ахметжан Смагулович     - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан,
председатель
Косубаев Есетжан Муратович     - Министр культуры, информации и
спорта Республики Казахстан,
заместитель председателя
Мамашев Талгат Асылович        - первый заместитель председателя
Всемирной ассоциации казахов,
заместитель председателя
(по согласованию)
Шукеев Умурзак Естаевич        - аким города Астаны,
заместитель председателя
Калетаев Дархан Аманович       - заведующий Социально-политическим
отделом Администрации Президента
Республики Казахстан, заместитель
председателя (по согласованию)
Омаров Бауыржан Жумаханович    - председатель Комитета по языкам
Министерства культуры, информации
и спорта Республики Казахстан,
секретарь
Абдильдин Жабайхан Мубаракович - депутат Сената Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Кекилбаев Абиш                 - депутат Сената Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Калижанулы Уалихан             - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Айтимова Бырганым Сариевна     - Министр образования и науки
Республики Казахстан
Турисбеков Заутбек Каусбекович - Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Алиев Жуматай Алиевич          - заместитель председателя
Ассамблеи народов Казахстана
(по согласованию)
Искаков Нурлан Абдильдаевич    - заведующий Отделом
государственного контроля и
организационной работы
Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Аканов Айкан Аханович          - вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан
Абылгазин Талгат Байтемирович  - вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Аманшаев Ермек Амирханович     - вице-министр культуры, информации
и спорта Республики Казахстан
Жошыбаев Рапиль Сеитханович    - заместитель Министра иностранных
дел Республики Казахстан
Исаев Батырхан Арысбекович     - вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Сапарбаев Бердибек Машбекович  - вице-министр финансов
Казахстан Республики - председатель
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
Абдиев Жазбек Ниетович         - председатель Комитета миграции
Министерства труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
Турлыханов Даулет Болатович    - председатель Комитета по делам
спорта Министерства культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Бокаш Галым                    - заместитель акима города Алматы
Бекмагамбетов Галым Мадешович  - заместитель акима
Акмолинской области
Мусаев Умирбай Купбаевич       - заместитель председателя Комитета
регистрационной службы
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Уажанов Турсын Ушбаевич        - заместитель директора Пограничной
службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Атамкулов Ерлан Думшебаевич    - президент акционерного общества
"Национальная компания
"Қазақстан темiр жолы"
(по согласованию)
Абдрахманов Сауытбек           - президент открытого акционерного
общества "Республиканская газета
"Егемен Қазақстан"
(по согласованию)
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 августа 2005 года N№797
План мероприятий по подготовке и проведению
III Всемирного курултая казахов
№N п/п
Наименование мероприятия
Форма завер-
шения
Ответст-
венные за испол-
нение
Срок
испол-
нения
Предпо-
лагаемые расходы, тыс.тг.
Источ-
ник финан-
сиро-
вания
1
2
3
4
5
6
7
1
Создать штабы по проведению Курултая в городах Астане, Алматы и Акмолинской области
Решение
МКИС, акимы
городов Астаны,
Алматы, Акмолин-
ской области, ВАК (по согла-
сованию)
До 20 августа 2005 года

1300
150
150
Астана,
Алматы
қалала-
рының,
Ақмола
облысының
жергі-
лiктi
бюджет-
терi
2
Делегаттар құрамын жинау, шақыру қағаздарын жiберу, виза
ашуды қам-
тамасыз ету
Бұйрық
МАСМ, IIМ, СIМ,
Қаржы-
минi, ДҚҚ
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
10
тамызға
дейiн
Қаржы-
ландыру талап
етiл-
мейдi
-
3
Құрылтайды өткiзу бағдарла-
масын әзiрлеу және рес-
публикалық комиссия
төрағасының
бекiтуiне
енгiзу
Шешiм
МАСМ,
ДҚҚ
(келiсiм
бойынша)
2005 жылғы
20
тамызға
дейiн
Қаржы-
ландыру талап
етiл-
мейдi
-
4
Құрылтай делегатта-
рына
көлiкпен
(автобус-
тармен, жеңiл
автомобиль-
дермен) қызмет
көрсетудi қамтамасыз ету
Шешiм
Астана және
Алматы
қалала-
рының
әкiмдерi
2005 жылғы
26 қыр-
күйек-
1 қазан
100
100
2 568
Астана,
Алматы
қалала-
рының
жергi-
лiктi
бюджет-
терi,
демеу-
шілік
көмек
5
Құрылтай делегат-
тарын, сондай-ақ бұқаралық ақпарат
құралдардың тiркелген өкiлдерiн
және мәдени бағдарла-
маға қаты-
сушыларды күтiп алу-
ды, тiркеу-
дi, қонақ үйге орна-
ластыруды, тамақтан-
дыруды,
шығарып салуды ұйымдастыру
Бұйрық,
шешім
МАСМ, Астана,
Алматы
қалала-
рының,
Ақмола
облысының
әкiмдерi,
ДҚҚ (келiсiм
бойынша)
2005 жылғы
26 қыр-
күйек-
1 қазан
65 272
3300
2850
325
Респуб-
ликалық
бюджет,
Астана,
Алматы
қалала-
рының,
Ақмола
облысының
жергi-
лiктi
бюджет-
терi
6
Құрылтай делегат-
тарының жол
жүруi үшiн Алматы - Астана -
Алматы бағыты бойынша арнайы
поезд ұйымдастыру
Бұйрық
МАСМ, ККМ,
"Қазақ-
стан
темiр
жолы" ҰК" АҚ
(келiсiм бойынша),
"Жолау-
шылар
тасымалы" АҚ
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
26 қыр-
күйек-
1 қазан
4 200
Респуб-
ликалық
бюджет
7
"Этно-Ауыл" кешенiн құруды
және жұмысын ұйымдас-
тыруды
қамтамасыз
ету
Шешiм
Астана қала-
сының
әкiмi, МАСМ,
ДҚҚ
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
25 қыр-
күйекке
дейiн
3932
Демеу-
шілiк
көмек
8
Құрылтай делегаттары үшiн
Астана - Бурабай - Астана
бағыты бойынша арнайы көлiкпен
экскурсия ұйымдастыру
Шешiм
МАСМ,
Ақмола
облысы-
ның әкiмi
2005 жылғы
29-30
қыркүйек
925
Ақмола
облысының
жергi-
лiктi
бюджетi
9
Құрылтайдың салтанатты
ашылуының жоспар-
сценарийiн;
кеңейтiлген мәжілісті өткiзу
бағдарла-
маларын
әзiрлеу
Бұйрық
МАСМ, Астана
қала-
сының әкiмi,
ДҚҚ
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
15 қыр-
күйекке
дейiн
3553
Респуб-
ликалық
бюджет
10
Салалық министр-
лiктерде
Құрылтай делегатта-
рымен
"диалог алаңы" форматында
кездесулер өткiзудiң
жоспар-
сценарийiн
дайындау
Шешiм
БҒМ, ЕХӘҚМ,
МАСМ,
ИСМ
2005 жылғы
15 қыр-
күйекке
дейiн
Қаржы-
ландыру талап
етiл-
мейдi
-
11
Қазақстан өнер шеберле-
рiнiң
концертін
дайындау
және өткiзу
Бұйрық
МАСМ, Астана
қала-
сының
әкiмi
2005 жылғы
29 қыркүйек
5300
Респуб-
ликалық
бюджет
12
Отандас-
тардың "Атамекен"
аллеясын салу жөнiндегi
жұмыстарды жүргiзуді
қамтамасыз ету
Шешiм
Астана қала-
сының
әкiмi,
МАСМ
2005 жылғы
28 қыркүйек
3700
Астана
қаласының
жергі-
лiктi
бюджетi
13
Таяу және алыс ше-
телден келген
қазақ ақындарының мүшәйрасын
өткiзудiң жоспар-
сценарийiн
әзiрлеу
Бұйрық
МАСМ, Астана
қала-
сының әкiмi,
ДҚҚ
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
20
қыр-
күйекке
дейiн

1300
Местные бюджеты городов Астаны,
150
Алматы,
150
Акмо-
линской области
2
Сформировать состав делегатов, отправить приглашения, обеспечить открытие виз
Приказ
МКИС, МВД, МИД, МФ, ВАК (по согла-
сованию)
До 10 августа 2005 года
Не требует
финанси-
рования
-
3
Подготовить и внести на утверждение председателя
республи-
канской комиссии программу проведения курултая
Решение
МКИС, ВАК (по согла-
сованию)
До 20 августа
2005 года
Не требует
финанси-
рования
-
4
Обеспечить транспортное обслуживание
(автобусами,легковыми   автомобиля-
ми) делегатов Курултая
Решение
Акимы городов
Астаны и Алматы
26
сентября - 1   октября
2005 года
100
Местные бюджеты городов Астаны,
100
Алматы,
2568
спон-
сорская помощь
5
Организовать
встречу, регистрацию, размещение   в гости-
ницах, питание, проводы делегатов Курултая,
а также аккредито-
ванных пред-
ставителей средств массовой   информации   и участни-
ков     культурной программы
Приказ,
решение
МКИС, акимы   городов Астаны, Алматы, Акмо-
линской области, ВАК (по согла-
сованию)
26
сентября - 1 октября
2005 года
65272
Респуб-
ликан-
ский бюджет, местные бюджеты
3300
городов
Астаны,
2850
Алматы,
325
Акмолин-
ской
области
6
Организовать
специальный поезд по маршруту Алматы - Астана - Алматы для проезда делегатов Курултая
Приказ
МКИС, МТК АО "НК Қазақ-
стан темір жолы» (по согла-
сованию), АО "Пере-
возка пассажи-
ров"»(по согласо-
ванию)
26
сентября - 1 октября
2005 года
4200
Республи-
канский бюджет
7
Обеспечить создание и организацию работы
комплекса "Этно-Ауыл"»
Решение
Аким города Астаны,
МКИС, ВАК
(по   согла-
сованию)
До 25 сентября 2005 года
3932
Средства спон-
соров
8
Организовать
экскурсии для
делегатов Курултая по маршруту Астана - Бурабай - Астана    специальным
транспортом
Решение
МКИС, аким Акмолин-
ской области
29-30 сентября 2005 года
925
Местный бюджет Акмолин-
ской области
9
Разработать:план-сцена-
рий торжес-
твенного открытия; программы проведения пленарного заседания
Приказ
МКИС, аким
города Астаны, ВАК (по согла-
сованию)
До 15 сентября 2005 года
3553
Респуб-
ликан-
ский бюджет
10
Подготовить план-
сценарий проведения встреч  делегатами Курултая в отраслевых министерст-
вах в формате "диалоговых площадок"»
Решение
МОН, МТСЗН, МКИС, МИТ
До 15 сентября 2005 года
Не требует
финанси-
рования
-
11
Подготовить и провести концерт     мастеров искусств
Казахстана
Приказ
МКИС, аким города Астаны
29
сентября
2005 года
5300
Республи-
канский бюджет
12
Обеспечить проведение работ по прокладке аллеи соотечест-
венников
"Атамекен"
Решение
Аким города Астаны, МКИС
28
сентября 2005 года
3700
Местный бюджет города Астаны
13
Разработать план-
сценарий проведения мушайры поэтов-
казахов из ближнего и дальнего зарубежья
Приказ
МКИС, аким города Астаны, ВАК (по согла-
сованию)
До 20 сентября 2005 года

1884
Респуб-
ликалық
бюджет
14
Әлем қазақтары қолданбалы өнер
шеберлерi жұмыста-
рының
көрмесiн
дайындау
және өткiзу
Бұйрық
МАСМ, Астана
қала-
сының
әкiмi,
ДҚҚ
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
28-30
қыркүйек
1000
Респуб-
ликалық
бюджет
15
Шет елдерде тұратын қазақ
жастарының өнер және спорт
фестивалiн өткiзу жоспарын
әзiрлеу
Бұйрық
МАСМ, Астана
қаласының әкiмi,
ДҚҚ
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
15 қыр-
күйекке
дейiн
2742
Респуб-
ликалық
бюджет
16
"III Құрылтай" деректi фильмiн
түсiрудi ұйымдастыру
Бұйрық
МАСМ
2005 жылғы
26 қыр-
күйек-
1 қазан
2500
Респуб-
ликалық
бюджет
17
"Алтын бесiк" журналының
арнайы санын шығаруды
қамтамасыз ету
Бұйрық
МАСМ,
ДҚҚ
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
14 қыр-
күйек
1500
Респуб-
ликалық
бюджет
18
Құрылтайды дайындау, өткiзу
барысын, нәтижесi мен маңызын
жариялау жөнiндегi медиа-
жоспарды әзiрлеу және iске асыру
Бұйрық
МАСМ
2005 жылғы
қыркүйек
019
"Мем-
лекеттiк
ақпа-
раттық
саясатты
жүргiзу"
бюджеттiк
бағдарла-
масы
бойынша
көзделген
қаражат
шегiнде
жүзеге
асырылады
Респуб-
ликалық
бюджет
19
Құрылтай баспасөз орталығының
жұмысын, бұқаралық ақпарат
құралдары өкiлдерiн тiркеудi
ұйымдастыру
Бұйрық
МАСМ
2005 жылғы
26-30
қыркүйек
1025
Респуб-
ликалық
бюджет
20
Жарнама бейнеро-
лигiн жасау
Бұйрық
МАСМ
2005 жылғы
10 қыр-
күйекке
дейiн
2000
Респуб-
ликалық
бюджет
21
Қазақстан-
ның жетіс-
тiктерi туралы
сыйлық бейнекас-
сеталарын дайындау
Бұйрық
МАСМ
2005 жылғы
15 қыр-
күйекке
дейiн
950
Респуб-
ликалық
бюджет
22
Қазақстан Республи-
касы Прези-
дентiнiң атынан қабылдау
рәсiмiн ұйымдастыру
Бұйрық,
шешім
МАСМ, Астана
қаласының әкімі,
Қазақстан
Респуб-
ликасы
Прези-
дентiнiң Iс Бас-
қармасы
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
29 қыр-
күйек
1000
850
400
1500
Респуб-
ликалық
бюджет,
Астана
қала-
сының,
Ақмола
облы-
сының
жергi-
лiктi
бюджет-
терi,
демеу-
шiлік
көмек
23
Астана, Алматы қалаларын және
Ақмола облысын тиiсті көрнекi
жарнамамен безендiрудi
қамтамасыз ету
Шешім
Астана, Алматы
қалала-
рының,
Ақмола
облысы-
ның
әкiмдерi
2005 жылғы
26 қыр-
күйек-
1 қазан
900
750
200
Астана,
Алматы
қалала-
рының,
Ақмола
облысы-
ның
жергi-
лiктi
бюджет-
терi
24
Баспа өнiмдерiн (шақыру
билеттерi, буклеттер,
таратыла-
тын мате-
риалдар)
дайындау және Құрылтайдың
құжаттар жинағын шығаруды
қамтамасыз ету
Бұйрық
МАСМ,
ДҚҚ
(келiсiм
бойынша)
2005 жылғы
қазан
2000
Респуб-
ликалық
бюджет
25
III
Құрылтайдың қорытынды
құжатының жобасын дайындау
МАСМ, Президент
Әкiмшi-
лiгi
(келiсiм бойынша),
ДҚҚ
(келiсiм бойынша)
2005 жылғы
20 қыр-
күйекке
дейiн
Қаржы-
ландыру талап
етiл-
мейдi
-
26
Сыйлықтар, кәдесыйлар алу
Бұйрық
МАСМ
2005 жылғы
28 қыр-
күйек
9500
Респуб-
ликалық
бюджет
БАРЛЫҒЫ                 104426  Республикалық бюджет
16000   Жергілiктi бюджет
8000    Демеушілік көмек
Аббревиатураның толық жазылуы:
МАСМ - Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгі
IIМ - Iшкi iстер министрлігi
ККМ - Көлiк және коммуникация министрлігі
СIМ - Сыртқы iстер министрлiгi
Қаржыминi - Қаржы министрлiгi
ДҚҚ - Дүниежүзi қазақтарының қауымдастығы
ИСМ - Индустрия және сауда министрлiгi
БҒМ - Бiлiм және ғылым министрлiгi
Еңбекминi - Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
"Қазақстан темiр жолы" ҰК" АҚ - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық
компаниясы" акционерлiк қоғамы
"Жолаушылар тасымалдау" АҚ - "Жолаушылар тасымалдау" акционерлiк қоғамы

1884
Республи-
канский бюджет
14
Подготовить и провести выставку работ мастеров прикладного искусства казахов мира
Приказ
МКИС, аким города Астаны, ВАК (по согласо-
ванию)
28-30 сентября 2005 года
1000
Республи-
канский
бюджет
15
Разработать план проведения фестиваля искусств и спорта казахской молодежи, проживающей за рубежом
Приказ
МКИС, аким города Астаны, ВАК (по согла-
сованию)
До 15 сентября 2005 года
2742
Республи-
канский бюджет
16
Организовать
съемку документаль-
ного фильма "III Құрылтай"»
Приказ
МКИС
26 сентября - 1 октября
2005 года
2500
Республи-
канский бюджет
17
Обеспечить выпуск специального номера журнала "Алтын
бесiк"»
Приказ
МКИС, ВАК (по согла-
сованию)
14
сентября 2005 года
1500
Республи-
канский бюджет
18
Разработать и реализо-
вать медиа-
план по освещению хода под-
готовки и проведения, результатов и значения Курултая
Приказ
МКИС
сентябрь 2005 года
Будет осуществ-
ляться в пределах средств, преду-
смотрен-
ных по бюджетной программе 019 "Про-
ведение
государ-
ственной информа-
ционной
политики"
Республи-
канский бюджет
19
Организовать
работу
пресс-центра Курултая,
аккредитацию
представи-
телей
средств массовой информации
Приказ
МКИС
26-30 сентября
2005 года
1025
Республи-
канский
бюджет
20
Изготовить
рекламный
видеоролик
Приказ
МКИС
До 10
сентября
2005 года
2000
Республи-
канский
бюджет
21
Изготовить подарочные
видеокассеты о достижениях
Казахстана
Приказ
МКИС
До 15 сентября
2005 года
950
Республи-
канский
бюджет
22
Организовать
прием от
имени
Президента
Республики
Казахстан
Приказ,
решение
МКИС, аким города Астаны, Управле-
ние делами  Президен-
та Респуб-
лики Казахстан (по со-
гласова-
нию)
29 сентября 2005 года
1000
Республи-
канский
бюджет,
местные бюджеты
850
города Астаны,
400
Акмолин-
ской
области,
1500
спонсорс-
кая
помощь
23
Обеспечить оформление
городов Алматы,   Астаны и
Акмолинской области
соответст-
вующей  визуальной
рекламой
Решение
Акимы городов
Астаны, Алматы и
Акмолин-
ской
области
26
сентября - 1 октября
2005 года
900
Местные бюджеты
городов Астаны,
750
Алматы,
200
Акмолин-
ской
области
24
Подготовить печатную
продукцию (пригласи-
тельные
билеты, буклеты, раздаточные
материалы),
обеспечить
выпуск сборника документов
Курултая
Приказ
МКИС, ВАК (по согла-
сованию)
октябрь
2005 года
2000
Республи-
канский
бюджет
25
Подготовить
проект
итогового
документа
III Курултая
МКИС,
Админис-
трация
Прези-
дента
(по сог-
ласова-
нию),
ВАК (по
согла-
сованию)
До 20
сентября
2005 года
Не тре-
буется
финанси-
рования
-
26
Приобрести
призы,
сувениры
Приказ
МКИС
28 сентября
2005 года
9500
Республи-
канский
бюджет
Итого                   104426 Республиканский бюджет
16000 Местный бюджет
8000 Спонсорская помощь
Расшифровка аббревиатур:
МКИС - Министерство культуры, информации и спорта
МВД - Министерство внутренних дел
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций
МИД - Министерство иностранных дел
МФ - Министерство финансов
ВАК - всемирная ассоциация казахов
МИТ - Министерство индустрии и торговли
МОН - Министерство образования и науки
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
АО "НК "Казакстан тeмip жолы" - акционерное общество "Национальная компания "Казакстан тeмip жолы"
АО "Перевозка пассажиров" - акционерное общество "Перевозка пассажиров"