Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 568 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 870 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 тамыздағы N 1041 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.08.10 N 1041 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Табиғи газды жеткiзу, тасымалдау және сату ережесiн, Сұйытылған көмiрсутектi газдарды жеткiзу, тасымалдау және пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 568  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 26, 249-құжат) мынадай өзгерістер енгізiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Табиғи газды жеткiзу, тасымалдау және сату ережесiнде:
4-тармақтың жиырма жетiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"уәкiлеттi орган - құзыретiне мұнай-газ өнеркәсiбiн қоса алғанда, энергетика саласындағы мемлекеттiк саясатты іске асыру кiретiн мемлекеттiк орган;";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Сұйытылған көмiрсутектi газдарды жеткiзу, тасымалдау және пайдалану ережесiнде:
7-тармақтың он төртiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"уәкiлеттi орган - құзыретiне мұнай-газ өнеркәсiбiн қоса алғанда, энергетика саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру кiретiн мемлекеттiк орган.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 568
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года № 870. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2012 года № 1041
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2012 № 1041 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 568 "Об утверждении Правил поставки, транспортировки и реализации природного газа, Правил поставки, перевозки и пользования сжиженными углеводородными газами" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 26, ст. 249) следующие изменения:
1) в Правилах поставки, транспортировки и реализации природного газа, утвержденных указанным постановлением:
абзац двадцать седьмой пункта 4 изложить в следующей редакции:
"уполномоченный орган - государственный орган, в компетенцию которого входит реализация государственной политики в сфере энергетики, включая нефтегазовую промышленность;";
2) в Правилах поставки, перевозки и пользования сжиженными углеводородными газами, утвержденных указанным постановлением:
абзац четырнадцатый пункта 7 изложить в следующей редакции:
"уполномоченный орган - государственный орган, в компетенцию которого входит реализация государственной политики в сфере энергетики, включая нефтегазовую промышленность.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан