Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 тамыздағы N 876 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмiрi 42-жолда "Жауапты адамдар" деген бағанда "А.Ж. Шпекбаев" деген сөздер "В.Н. Курбатов" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 43-жолда "Жауапты адамдар" деген бағанда "И.И. Отто" деген сөздер "Қ.H. Қасымов" деген cөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2005 года N 876
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год" следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 42, в графе "Ответственное лицо" слова "Шпекбаев А.Ж." заменить словами "Курбатов В.Н.";
в строке, порядковый номер 43, в графе "Ответственное лицо" слова "Отто И.И." заменить словами "Касымов К.Н.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан