Ә.Қ.Құсайынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 879 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Әбілғазы Қалиақпарұлы Құсайынов Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация бірінші вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Кусаинове А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 879
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кусаинова Абельгази Калиакпаровича первым вице-министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан