Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 қыркүйектегі N 900 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне мыналар тағайындалсын:
Хасенов Сақташ Сатыбалдыұлы - вице-министр;
Евниев Арман Қайратұлы - вице-министр, берген өтінішіне орай Ақылбек Қажығұлұлы Күрішбаев бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Кадровые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2005 года N 900
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан:
Хасенова Сакташа Сатыбалдовича - вице-министром;
Евниева Армана Кайратовича - вице-министром, освободив от этой должности Куришбаева Ахылбека Кажигуловича, согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан