Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1118 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 қыркүйектегі N 905 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігінiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1118  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 41, 530-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақта "бec" деген сөзден кейiн ", оның iшінде бiр бiрiнші" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi (Сыртқыiсминi) туралы ережеде:
16-тармақтың екiншi абзацында "орынбасарлары" деген сөзден кейiн ", оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасары" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1118
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2005 года N 905
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 530) следующие дополнения:
в пункте 2 после слова "заместителей" дополнить словами ", в том числе одного первого";
в Положении о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан (МИД), утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 16 после слова "заместителей," дополнить словами "в том числе одного первого,".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан