Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 939 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1) 1-тармақта:
"1241736393" деген сандар "1259027764" деген сандармен ауыстырылсын;
"1101574114" деген сандар "1118865485" деген сандармен ауыстырылсын;
"1208793150" деген сандар "1227456473" деген сандармен ауыстырылсын;
"32943243" деген сандар "31571291" деген сандармен ауыстырылсын;
"98704919" деген сандар "97332967" деген сандармен ауыстырылсын;
"3523192" деген сандар "4895144" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кiрістер" бөлiмiндегі "1241736393" деген сандар "1259027764" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатындағы "1101574114" деген сандар "1118865485" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "524393349" деген сандар "533280312" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" ішкi сыныбындағы "524393349" деген сандар "533280312" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген тiзбе бойынша шикізат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "79827320" деген сандар "79966135" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы" ерекшелiгіндегі "3686310" деген сандар "4671009" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген тізбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы" ерекшелiгіндегi "33067870" деген сандар "40831319" деген сандармен ауыстырылсын;
I "Кiрiстер" бөлiмiнде:
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын iшкi салықтар" сыныбындағы "513158005" деген сандар "521562413" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетiн түсімдер" iшкi сыныбындағы "210530038" деген сандар "218934446" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетін роялти" ерекшелiгіндегi "17514624" деген сандар "24136795" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2005 года N 939
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "1241736393" заменить цифрами "1259027764";
цифры "1101574114" заменить цифрами "1118865485";
цифры "1208793150" заменить цифрами "1227456473";
цифры "32943243" заменить цифрами "31571291";
цифры "98704919" заменить цифрами "97332967";
цифры "3523192" заменить цифрами "4895144";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы" цифры "1241736393" заменить цифрами "1259027764";
в категории 1 "Налоговые поступления" цифры "1101574114" заменить цифрами "1118865485";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "524393349" заменить цифрами "533280312";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "524393349" заменить цифрами "533280312";
в специфике 05 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-организаций сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "79827320" заменить цифрами "79966135";
в специфике 06 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "3686310" заменить цифрами "4671009";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "33067870" заменить цифрами "40831319";
в разделе I "Доходы":
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "513158005" заменить цифрами "521562413";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "210530038" заменить цифрами "218934446";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "17514624" заменить цифрами "24136795";

28 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардың) жасалған келiсiмшарттар бойынша өнiмдi бөлгендегі Қазақстан Республикасының үлесi" ерекшелiгіндегі "13391170" деген сандар "15173407" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөліміндегі "1208793150" деген сандар "1227456473" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "159118499" деген сандар "177781822" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы "159118499" деген сандар "177781822" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкімшісі бойынша "159118499" деген сандар "177781822" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер" бағдарламасындағы "26090958" деген сандар "44754281" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетін жоспардан тыс түсімдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "10910041" деген сандар "28201412" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншiктегі және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттік мүлікті жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "1523192" деген сандар "2895144" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөлiмiндегi "32943243" деген сандар "31571291" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлiмiндегi "98704919" деген сандар "97332967" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетін түсiмдер" деген жолдағы "3523192" деген сандар "4895144" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" санатындағы "3523192" деген сандар "4895144" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер" сыныбындағы "3523192" деген сандар "4895144" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерін ел ішiнде сатудан түсетiн түсімдер" iшкi сыныбындағы "3523192" деген сандар "4895144" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншіктегі және тау-кен әрі өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiкті жекешелендіруден түсетін түсiмдер" ерекшелігіндегі "1523192" деген сандар "2895144" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pеспубликасының
Премьер-Министрі

в специфике 28 "Доля Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "13391170" заменить цифрами "15173407";
в разделе II "Затраты" цифры "1208793150" заменить цифрами "1227456473" в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "159118499" заменить цифрами "177781822";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "159118499" заменить цифрами "177781822";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "159118499" заменить цифрами "177781822";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "26090958" заменить цифрами "44754281";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "10910041" заменить цифрами "28201412";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "1523192" заменить цифрами "2895144";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "32943243" заменить цифрами "31571291";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "98704919" заменить цифрами "97332967";
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "3523192" заменить цифрами "4895144";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "3523192" заменить цифрами "4895144";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "3523192" заменить цифрами "4895144";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "3523192" заменить цифрами "4895144";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "1523192" заменить цифрами "2895144".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан