Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1175 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 қыркүйектегі N 967 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлiк қоғамы директорларының кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1175  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
мына:
"Дәрiбаев             - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мұрат Амангелдiұлы      сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментiнiң директоры"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Алдабергенов         - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдiбекұлы       монополияларды реттеу агенттiгі
төрағасының бiрiнші орынбасары".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1175
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2005 года N 967. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2005 года N 967 утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N  873 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1175 "О Совете директоров акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Дарибаев               - директор Департамента развития
Мурат Аманкельдиевич      предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Алдабергенов            - первый заместитель председателя
Нурлан Шадибекович         Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан