Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 4 наурыздағы N 209 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 30 қыркйүектегі N 981 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.05.05. N 373 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi бiрлескен үкiметаралық комиссиялардың (комитеттердiң, кеңестердiң) және олардың кiшi комиссияларының қазақстандық бөлiгiнiң тең төрағаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 4 наурыздағы N 209  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 11, 116-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi бiрлескен үкiметаралық комиссиялардың (комитеттердiң, кеңестердiң) және олардың кiшi комиссияларының қазақстандық бөлiгi тең төрағаларының құрамында:
мына:
"Қазақстан-грузин сауда-      - Нағманов Қажымұрат Ыбырайұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөнiндегi комиссия              Көлiк және коммуникация министрi"
"Қазақстан-молдова            - Мырзахметов Асқар Исабекұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөнiндегi аралас комиссия       Ауыл шаруашылығы бiрiншi
вице-министрi"
"Қазақстан-ресей көлiк        - Лавриненко Юрий Иванович -
жөнiндегi кiшi комиссия         Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникация бiрiншi
вице-министрi"
"Қазақстан-түрiкмен           - Үмбетов Серiк Әбiкенұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөнiндегі бiрлескен комиссия    Ауыл шаруашылығы министрi"
"Қазақстан-австрия сауда-     - Кравченко Иван Михайлович -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөнiндегі үкiметаралық          Индустрия және сауда бiрiнші
комиссия                        вице-министрi"
"Қазақстан-венгр ұйымдасқан   - Отто Иван Иванович -
қылмысқа, терроризмге,          Қазақстан Республикасының Iшкi
eciрткі құралдары мен           iстер бiрiншi вице-министрi"
психотроптық заттардың заңсыз
айналымына қарсы күрестегі
ынтымақтастық жөнiндегi
комиссия
"Қазақстан-герман мәдени      - Жоламан Рүстем Қабидоллаұлы -
ынтымақтастығы мәселелерi       Қазақстан Республикасының
жөнiндегi аралас комиссия       Мәдениет, ақпарат және спорт
бiрiншi вице-министрi"
"Қазақстан Республикасы -     - Волков Алексей Юрьевич -
Еуропалық Одақ" ынтымақтастық   Қазақстан Республикасы Сыртқы
комитетi                        iстер министрінің орынбасары"
"Қазақстан-иран сауда-        - Нағманов Қажымұрат Ыбырайұлы -
экономикалық, ғылыми-           Қазақстан Республикасының
техникалық және мәдени          Көлiк және коммуникация министрi"
ынтымақтастығы жөніндегi
үкiметаралық комиссия
"Қазақстан-қытай              - Лавриненко Юрий Иванович -
ынтымақтастығы жөнiндегі        Қазақстан Республикасының
комитеттің көлiк                Көлiк және коммуникация
ынтымақтастығы жөнiндегi        бiрiншi вице-министрi"
кіші комитетi
"Қазақстан-қытай              - Лавриненко Юрий Иванович -
ынтымақтастығы жөнiндегі        Қазақстан Республикасының
комитеттiң темiр жол көлігі     Көлiк және коммуникация бiрiншi
саласындағы ынтымақтастық       вице-министрi"
жөнiндегі кіші комитеті
"Трансшекаралық өзендердi     - Күрiшбаев Ақылбек Қажығұлұлы -
пайдалану мен қорғау            Қазақстан Республикасының
жөніндегi қазақстан-қытай       Ауыл шаруашылығы вице-министрі"
бiрлескен комиссиясы
"Қазақстан-латвия сауда-      - Нағманов Қажымұрат Ыбырайұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының Көлiк
жөніндегі үкіметаралық          және коммуникация министрi"
комиссия
"Қазақстан-литва сауда-       - Нағманов Қажымұрат Ыбырайұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының Көлiк
жөніндегі үкіметаралық          және коммуникация министрi"
комиссия
"Қазақстан-румын сауда-       - Исекешев Әсет Өрентайұлы -
экономикалық және ғылыми-       Қазақстан Республикасының
техникалық ынтымақтастығы       Индустрия және сауда вице-министрi
жөнiндегi комиссия
Қазақстан-сауд сауда-         - Кравченко Иван Михайлович -
экономикалық, ғылыми-           Қазақстан Республикасының
техникалық және мәдени          Индустрия және сауда бiрiншi
ынтымақтастығы жөніндегі        вице-министрі"
комиссия
"Қазақстан-түрiк бiрлескен    - Лавриненко Юрий Иванович -
көлiк комиссиясы                Қазақстан Республикасының Көлiк
және коммуникация бiрiншi
вице-министрi"
"Қазақстан-чех сауда-         - Исекешев Әсет Өрентайұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөніндегі комиссия              Индустрия және сауда вице-министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан-грузин сауда-      - Мамин Асқар Ұзақбайұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөнiндегi комиссия              Көлiк және коммуникация министрi"
"Қазақстан-молдова            - Хасенов Сақташ Сатыбалдыұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөнiндегi аралас комиссия       Ауыл шаруашылығы вице-министрі"
"Қазақстан-ресей көлiк        - Лавриненко Юрий Иванович -
жөнiндегi кiшi комиссия         Қазақстан Республикасының Көлiк
және коммуникация вице-министpi"
"Қазақстан-түрiкмен           - Мырзахметов Асқар Исабекұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөнiндегi бiрлескен комиссия    Ауыл шаруашылығы министрi"
"Қазақстан-австрия сауда-     - Әлиев Рахат Мұхтарұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасы
жөнiндегі үкiметаралық          Сыртқы iстер министрiнің
комиссия                        бiрiншi орынбасары"
"Қазақстан-венгр ұйымдасқан   - Қасымов Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы
қылмысқа, терроризмге,          - Қазақстан Республикасының
есiрткі құралдары мен           Ішкі істер бiрiншi вице-министрi"
психотроптық заттардың заңсыз
айналымына қарсы күрестегі
ынтымақтастық жөнiндегi
комиссия
"Қазақстан-герман мәдени      - Байжанов Ерлан Сапарұлы -
ынтымақтастығы мәселелерi       Қазақстан Республикасының
жөнiндегi аралас комиссия       Мәдениет, ақпарат және спорт
бiрiншi вице-министрi"
"Қазақстан Республикасы -     - Әлиев Рахат Мұхтарұлы -
Еуропалық Одақ" ынтымақтастық   Қазақстан Республикасы
комитетi                        Сыртқы iстер министрiнiң
бiрiншi орынбасары"
"Қазақстан-иран сауда-        - Мамин Асқар Ұзақбайұлы -
экономикалық ғылыми-            Қазақстан Республикасының
техникалық және мәдени          Көлiк және коммуникация министрi"
ынтымақтастығы жөнiндегі
үкiметаралық комиссия
"Қазақстан-қытай              - Лавриненко Юрий Иванович -
ынтымақтастығы жөнiндегi        Қазақстан Республикасының
комитеттiң көлiк                Көлiк және коммуникация
ынтымақтастығы жөнiндегi        вице-министрі"
кiшi комитетi
"Қазақстан-қытай              - Лавриненко Юрий Иванович -
ынтымақтастығы жөнiндегі        Қазақстан Республикасының
комитеттiң темiр жол көлiгi     Көлiк және коммуникация
саласындағы ынтымақтастық       вице-министрi"
жөнiндегі кiшi комитетi
"Қазақстан-қытай              - Евниев Арман Қайратұлы -
трансшекаралық өзендердi        Қазақстан Республикасының
пайдалану мен қорғау жөніндегi  Ауыл шаруашылығы вице-министрі"
бiрлескен комиссия
"Қазақстан-латвия сауда-      - Мамин Асқар Ұзақбайұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөнiндегi үкiметаралық          Көлiк және коммуникация министрi"
комиссия
"Қазақстан-литва сауда-       - Мамин Асқар Ұзақбайұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөнiндегi үкiметаралық          Көлiк және коммуникация министрi"
комиссия
"Қазақстан-румын сауда-       - Коржова Наталья Артемовна -
экономикалық және ғылыми-       Қазақстан Республикасының
техникалық ынтымақтастығы       Экономика және бюджеттiк
жөнiндегi комиссия              жоспарлау вице-министрi
Қазақстан-сауд сауда-         - Баталов Асқар Болатұлы -
экономикалық, ғылыми-           Қазақстан Республикасының
техникалық және мәдени          Индустрия және сауда вице-министрі"
ынтымақтастығы жөнiндегi
комиссия
"Қазақстан-түрiк бiрлескен    - Лавриненко Юрий Иванович -
көлiк комиссиясы                Қазақстан Республикасының Көлiк
және коммуникация вице-министрi"
"Қазақстан-чех сауда-         - Баталов Асқар Болатұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының Индустрия
жөнiндегi комиссия              және сауда вице-министрi"
мына:
"Қазақстан-американ           - Школьник Владимир Сергеевич -
энергетика саласындағы          Қазақстан Республикасының
серiктестiк жөнiндегi арнайы    Энергетика және минералдық
комиссия                        ресурстар министрi"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан-ауған сауда-       - Баталов Асқар Болатұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының
жөнiндегі үкiметаралық          Индустрия және сауда вице-министрі";
комиссия
мына:
"Қазақстан-үндiстан           - Школьник Владимир Сергеевич -
сауда-экономикалық, ғылыми-     Қазақстан Республикасының
техникалық, өнеркәсiптiк        Энергетика және минералдық
және мәдени ынтымақтастығы      ресурстар министрi"
жөнiндегi үкіметаралық
бiрлескен комиссия
деген жолдан кейiн мынадай жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан-үндi әскери-       - Кравченко Иван Михайлович -
техникалық ынтымақтастығы       Қазақстан Республикасының
жөнiндегi үкiметаралық          Индустрия және сауда бiрiншi
бiрлескен жұмыс тобы            вице-министрi";
мына жол алынып тасталсын:
"Қазақстан-эстон сауда-       - Онжанов Нұрлан Баймалдаұлы -
экономикалық ынтымақтастығы     Қазақстан Республикасының Сыртқы
жөніндегі үкіметаралық          істер министрінің орынбасары".
комиссия

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 209
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года N 981. Утратило силу постановлением Правительства РК от 5 мая 2006 года N 373
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года N 981 утратило силу постановлением Правительства РК от 5 мая 2006 года N  373 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 209 "Об утверждении сопредседателей казахстанской части совместных межправительственных комиссий (комитетов, советов) и их подкомиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 11, ст. 116) следующие изменения и дополнения:
в Составе сопредседателей казахстанской части совместных межправительственных комиссий (комитетов, советов) и их подкомиссий по сотрудничеству с зарубежными странами, утвержденном указанным постановлением:
строки:
"Казахстанско-грузинская комиссия по  - Нагманов Кажмурат
торгово-экономическому сотрудничеству   Ибраевич - Министр
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан"
"Казахстанско-молдавская смешанная    - Мырзахметов Аскар
комиссия по экономическому              Исабекович - первый
сотрудничеству                          вице-министр
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
"Казахстанско-российская подкомиссия  - Лавриненко Юрий
по транспорту                           Иванович - первый
вице-министр
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан"
"Казахстанско-туркменская             - Умбетов Серик
совместная комиссия по                  Абикенович - Министр
экономическому сотрудничеству           сельского хозяйства
Республики Казахстан"
"Казахстанско-австрийская             - Кравченко Иван
межправительственная комиссия по        Михайлович - первый
торгово-экономическому сотрудничеству   вице-министр
индустрии и торговли
Республики Казахстан"
"Казахстанско-венгерская комиссия по  - Отто Иван Иванович -
сотрудничеству в борьбе с               первый вице-министр
организованной преступностью,           внутренних дел Республики
терроризмом, незаконным оборотом        Казахстан"
наркотических средств и психотропных
веществ
"Казахстанско-германская смешанная    - Жоламан Рустем
комиссия по вопросам культурного        Кабидоллаулы - первый
сотрудничества                          вице-министр культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан"
"Комитет сотрудничества "Республика   - Волков Алексей Юрьевич -
Казахстан - Европейский Союз"           заместитель Министра
иностранных дел
Республики Казахстан"
"Казахстанско-иранская                - Нагманов Кажмурат
межправительственная комиссия по        Ибраевич - Министр
торгово-экономическому, научно-         транспорта и коммуникаций
техническому и культурному              Республики Казахстан"
сотрудничеству
"Подкомитет по транспортному          - Лавриненко Юрий
сотрудничеству Казахстанско-            Иванович - первый
китайского комитета по сотрудничеству   вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан"
"Подкомитет по сотрудничеству в       - Лавриненко Юрий
области железнодорожного транспорта     Иванович - первый
Казахстанско-китайского комитета по     вице-министр транспорта и
сотрудничеству                          коммуникаций Республики
Казахстан"
"Казахстанско-китайская совместная    - Куришбаев Ахылбек
комиссия по использованию и охране      Кажигулович - вице-
трансграничных рек                      министр сельского
хозяйства
Республики Казахстан"
"Казахстанско-латвийская              - Нагманов Кажмурат
межправительственная комиссия по        Ибраевич - Министр
торгово-экономическому сотрудничеству   транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан"
"Казахстанско-литовская               - Нагманов Кажмурат
межправительственная комиссия по        Ибраевич - Министр
торгово-экономическому сотрудничеству   транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан"
"Казахстанско-румынская комиссия по   - Исекешев Асет Орентаевич
торгово-экономическому и научно-        - вице-министр индустрии и
техническому сотрудничеству             торговли Республики
Казахстан"
Казахстанско-саудовская комиссия по   - Кравченко Иван
торгово-экономическому, научно-         Михайлович - первый
техническому и культурному              вице-министр индустрии и
сотрудничеству                          торговли Республики
Казахстан"
"Совместная казахстанско-турецкая     - Лавриненко Юрий
транспортная комиссия                   Иванович - первый
вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан"
"Казахстанско-чешская комиссия по     - Исекешев Асет
торгово-экономическому сотрудничеству   Орентаевич - вице-министр
индустрии и торговли
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Казахстанско-грузинская комиссия по  - Мамин Аскар Узакпаевич -
торгово-экономическому сотрудничеству   Министр транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан"
"Казахстанско-молдавская смешанная    - Хасенов Сакташ
комиссия по экономическому              Сатыбалдович - вице-
сотрудничеству                          министр сельского
хозяйства Республики
Казахстан"
"Казахстанско-российская подкомиссия  - Лавриненко Юрий
по транспорту                           Иванович - вице-министр
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан"
"Казахстанско-туркменская совместная  - Мырзахметов Аскар
комиссия по экономическому              Исабекович - Министр
сотрудничеству                          сельского хозяйства
Республики Казахстан"
"Казахстанско-австрийская             - Алиев Рахат Мухтарович -
межправительственная комиссия по        первый заместитель
торгово-экономическому сотрудничеству   Министра иностранных дел
Республики Казахстан"
"Казахстанско-венгерская комиссия по  - Касымов Калмуханбет
сотрудничеству в борьбе с               Нурмуханбетович - первый
организованной преступностью,           вице-министр внутренних
терроризмом, незаконным оборотом        дел Республики Казахстан"
наркотических средств и психотропных
веществ
"Казахстанско-германская смешанная    - Байжанов Ерлан
комиссия по вопросам культурного        Сапарович - первый
сотрудничества                          вице-министр культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан"
"Комитет сотрудничества "Республика   - Алиев Рахат Мухтарович -
Казахстан - Европейский Союз"           первый заместитель
Министра иностранных дел
Республики Казахстан"
"Казахстанско-иранская                - Мамин Аскар Узакпаевич -
межправительственная комиссия по        Министр транспорта и
торгово-экономическому, научно-         коммуникаций Республики
техническому и культурному              Казахстан"
сотрудничеству
"Подкомитет по транспортному          - Лавриненко Юрий
сотрудничеству Казахстанско-            Иванович - вице-министр
китайского комитета                     транспорта и коммуникаций
по сотрудничеству                       Республики Казахстан"
"Подкомитет по сотрудничеству в       - Лавриненко Юрий
области железнодорожного транспорта     Иванович - вице-министр
Казахстанско-китайского комитета по     транспорта и коммуникаций
сотрудничеству                          Республики Казахстан"
"Казахстанско-китайская совместная    - Евниев Арман Кайратович -
комиссия по использованию и охране      вице-министр сельского
трансграничных рек                      хозяйства Республики
Казахстан"
"Казахстанско-латвийская              - Мамин Аскар
межправительственная комиссия по        Узакпаевич - Министр
торгово-экономическому                  транспорта и коммуникации
сотрудничеству                          Республики Казахстан"
"Казахстанско-литовская               - Мамин Аскар Узакпаевич -
межправительственная комиссия по        Министр транспорта и
торгово-экономическому сотрудничеству   коммуникаций Республики
Казахстан"
"Казахстанско-румынская комиссия по   - Коржова Наталья
торгово-экономическому и научно-        Артемовна - вице-министр
техническому сотрудничеству             экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Казахстанско-саудовская комиссия по   - Баталов Аскар Булатович -
торгово-экономическому, научно-         вице-министр индустрии и
техническому и культурному              торговли Республики
сотрудничеству                          Казахстан"
"Совместная казахстанско-             - Лавриненко Юрий
турецкая транспортная комиссия          Иванович - вице-министр
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан"
"Казахстанско-чешская комиссия по     - Баталов Аскар Булатович -
торгово-экономическому                  вице-министр индустрии и
сотрудничеству                          торговли Республики
Казахстан";
после строки:
"Казахстанско-американская            - Школьник Владимир
специальная комиссия по партнерству     Сергеевич - Министр
в области энергетики                    энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Казахстанско-афганская               - Баталов Аскар Булатович -
межправительственная комиссия по        вице-министр
торгово-экономическому сотрудничеству   индустрии и торговли
Республики Казахстан";
после строки:
"Межправительственная казахстанско-   - Школьник Владимир
индийская совместная комиссия по        Сергеевич - Министр
торгово-экономическому, научно-         энергетики и минеральных
техническому, промышленному и           ресурсов Республики
культурному сотрудничеству              Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Совместная межправительственная      - Кравченко Иван
казахстанско-индийская рабочая          Михайлович - первый
группа по военно-техническому           вице-министр индустрии и
сотрудничеству                          торговли Республики
Казахстан";
строку:
"Казахстанско-эстонская               - Онжанов Нурлан
межправительственная комиссия по        Баймолданович -
торгово-экономическому                  заместитель Министра
сотрудничеству                          иностранных дел
Республики Казахстан"
исключить.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан