Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 374 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 қазандағы N 1006 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жер бетi су көздерiнiң су ресурстарын пайдалану үшiн төлем ставкаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 29 наурыздағы N 374  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 9, 90-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 374
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2005 года N 1006
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 374 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 9, ст. 90).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан