Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 және 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1384 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 қазандағы N 1016 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерістер енгiзілсін:
1) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
ІІ "Шығындар" бөлімінде:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
03 "Мамандандырылған медициналық көмек" iшкi функциясында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" әкімші бойынша:
028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасында:
101 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне туберкулезге қарсы препараттарды сатып алуға ағымдағы мақсатты трансферттер" кіші бағдарламасындағы "621678" деген сандар "434304" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне диабетке қарсы препараттарды сатып алуға ағымдағы мақсатты трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "1437908" деген сандар "1413424" деген сандармен ауыстырылсын;
103 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне онкологиялық ауруларға химиялық препараттарды сатып алуға ағымдағы мақсатты трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "566438" деген сандар "778296" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне дәрілік заттарды, вакциналар мен басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1384  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 50, 655-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген туберкулезбен ауыратындарға арналған туберкулезге қарсы препараттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысананы трансферттердiң сомасын бөлу осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген қант диабетімен ауыратындар үшін диабетке қарсы препараттарды және жеткізу құралдарын сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулымен бекітілген онкологиялық аурулармен ауыратындар үшiн химиялық препараттарды сатып алуға берiлетін ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекiтiлген бүйрек кемiстiгi бар ауруларға дәрілік заттар, шығыс материалдары мен жинақтаушылары бар диализаторлар, сондай-ақ бүйрегiн ауыстырып қондырған науқастарға дәрілік заттар сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 и от 24 декабря 2004 года N 1384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2005 года N 1016
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в подфункции 03 "Специализированная медицинская помощь":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 028 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов":
в подпрограмме 101 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп противотуберкулезных препаратов" цифры "621678" заменить цифрами "434304";
в подпрограмме 102 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп противодиабетических препаратов" цифры "1437908" заменить цифрами "1413424";
в подпрограмме 103 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп химиопрепаратов онкологическим больным" цифры "566438" заменить цифрами "778296";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1384 "О целевых текущих трансфертах областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 655):
распределение сумм целевых текущих трансфертов на закуп противотуберкулезных препаратов для больных туберкулезом, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
распределение сумм целевых текущих трансфертов на закуп противодиабетических препаратов и средств доставки для больных сахарным диабетом, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
распределение сумм целевых текущих трансфертов на закуп химиопрепаратов для больных онкологическими заболеваниями, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
распределение сумм целевых текущих трансфертов на закуп лекарственных средств, диализаторов с расходными материалами и комплектующими для больных с почечной недостаточностью, а также лекарственных средств для больных после трансплантации почки, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению.