Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 11 қазандағы N 1017 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлiгi" деген бөлiмде:
"Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Әуе кеңiстiгiн пайдалану және азаматтық авиация қызметi жөнiндегi комитетi" және "Әуе көлiгi" деген кiшi бөлiмдер мынадай редакцияда жазылсын:
"Әуе көлiгi
60   Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникация министрлiгiнiң
"Қазаэронавигация" әуе жүрiсiн басқару
және ұшуды радиотехникалық қамтамасыз
етудiң жер үстiндегi құралдары мен
электр байланысын техникалық пайдалану
жөнiндегi шаруашылық жүргiзу құқығындағы
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны        Алматы қаласы;
60а  Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникация министрлігі Азаматтық
авиация комитетiнiң шаруашылық жүргiзу
құқығындағы "Қазаэрожобалау"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны        Алматы қаласы";
реттiк нөмiрi 60-2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"60-2 "Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникация министрлiгiнiң
"Ақпараттық-тұсаукесер орталығы"
республикалық мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорны (жедел басқару құқығында)       Астана қаласы";
2)  (Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.12.06.  N 1193 (қолданысқа енгізілу тәртібін  6-тармақтан қараңыз) Қаулысымен).
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2005 года № 1017. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
В целях приведения в соответствие с законодательством Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256):
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
подразделы "Комитет по использованию воздушного пространства и деятельности гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" и "Воздушный транспорт" изложить в следующей редакции:
"Воздушный транспорт
60  Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения по управлению воздушным
движением, технической эксплуатации
наземных средств радиотехнического
обеспечения полетов и электросвязи
"Казаэронавигация" Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                      город Алматы;
60а Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Казаэропроект" Комитета
гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                      город Алматы";
строку, порядковый номер 60-2, изложить в следующей редакции:
"60-2 Республиканское государственное
казенное предприятие "Информационно-
презентационный центр Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан" (на праве оперативного
управления)                               город Астана";
2)  (исключен   постановлением Правительства РК от 6 декабря 2007 г. N  1193 (порядок введения в действие см.  п. 6 ).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан