Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 13 маусымдағы N 593 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 қазандағы N 1022 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 қарашадағы № 1177 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.09 № 1177 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Активтердi басқарудың тиiмдiлігіне талдау жүргізу, жекешелендiру объектiлерiнiң құнын және олардың қаржылық жай-күйiн бағалау жөнiндегi қызметтердi мемлекеттiк сатып алуды жүргізу, инвестициялық мiндеттемелердi орындау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 13 маусымдағы N 593  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 25, 306-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Активтердi басқарудың тиiмділігiне талдау жүргiзу, жекешелендiру объектілерiнiң құнын және олардың қаржылық жай-күйiн бағалау жөнiндегi қызметтердi мемлекеттік сатып алуды жүргiзу, инвестициялық мiндеттемелердi орындау ережесiнде:
33-тармақтағы "30" деген сандар "29" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года N 593
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2005 года N 1022. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2010 года N 1177
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.11.2010 N 1177.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года N 593 "Об утверждении Правил проведения государственных закупок услуг по проведению анализа эффективности управления активами, оценке стоимости объектов приватизации и их финансового состояния, выполнения инвестиционных обязательств" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 25, ст. 306) следующее изменение:
в Правилах проведения государственных закупок услуг по проведению анализа
эффективности управления активами, оценке стоимости объектов приватизации и их финансового состояния, выполнения инвестиционных обязательств, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 33 цифры "30" заменить цифрами "29".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан