Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң кейбiр шешімдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы N 1034 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қосымша сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 15 қазандағы
N 1034 қаулысына қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің және
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің
күші жойылған кейбір шешiмдерiнiң тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Инженерлік академиясының мәселелері" туралы Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 13 тамыздағы N 475 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасының Инженерлiк академиясы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 22 қаңтардағы N 56 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 3, 44-құжат).
3. "Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарды, ғылыми-техникалық бағдарламаларды қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 21 қыркүйектегi N 780  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 36, 549-құжат).
4. "Қазақстан Республикасында ғылымды және ғылыми-техникалық бағдарламаларды жоспарлау мен қаржыландыруды жетілдіру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1993 жылғы 22 қаңтардағы N 61  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 2, 28-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года N 1034
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 октября 2005 года N 1034
Перечень утративших силу некоторых решений
Кабинета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров
Республики Казахстан
1.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 13 августа 1991 года N 475 "Вопросы Инженерной академии Республики Казахстан".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 января 1992 года N 56 "Об Инженерной академии Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 3, ст. 44).
3.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 сентября 1992 года N 780 "О финансировании научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ, научно- технических программ" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 36, ст. 549).
4.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 января 1993 года N 61 "О мерах по совершенствованию планирования и финансирования науки и научно-технических программ в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 2, ст. 28).