Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешiмдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 қазандағы N 1039 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметiнің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзімдi жоспарында:
қолданыстағы және әзiрленетін мемлекеттiк және салалық (ceктоpалдық) бағдарламалар бөлінісiндегi 2005-2007 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде (5-бөлім):
Республикалық бюджеттен дамытуға және кредиттер беруге арналған мақсатты трансферттердiң eceбiнен қаржыландырылатын басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2005-2007 жылдарға арналған тiзбесінде:
"Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмірі 284-жолда:
5-бағандағы "60060" деген сандар "57960" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "60060" деген сандар "57960" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмірі 293-жолда:
5-бағандағы "115275" деген сандар "114900" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "115275" деген сандар "114900" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 294-жолда:
5-бағандағы "39013" деген сандар "38600" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "39013" деген сандар "38600" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 295-жолда:
5-бағандағы "73300" деген сандар "71798" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "36465" деген сандар "34963" деген сандармен ауыстырылсын;
peттік нөмірі 300-жолда:
4-бағандағы "2005-2007" деген сандар "2006-2008" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "70000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
8-бағандағы "250000" деген сандар "150000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "297651" деген сандар "250000" деген сандармен ауыстырылсын;
10-баған "217651" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 301-жолда:
5-бағандағы "82324" деген сандар "74501" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "82324" деген сандар "74501" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 303-жолда:
5-бағандағы "70567" деген сандар "61695" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "70567" деген сандар "61695" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 306-жолда:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2005 года N 1039
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
в таблице "Перечень приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2005-2007 годы":
в разделе "Государственная программа развития сельских территорий на 2004-2010 годы":
в строке, порядковый номер 284:
в графе 5 цифры "60060" заменить цифрами "57960";
в графе 7 цифры "60060" заменить цифрами "57960";
в строке, порядковый номер 293:
в графе 5 цифры "115275" заменить цифрами "114900";
в графе 7 цифры "115275" заменить цифрами "114900";
в строке, порядковый номер 294:
в графе 5 цифры "39013" заменить цифрами "38600";
в графе 7 цифры "39013" заменить цифрами "38600";
в строке, порядковый номер 295:
в графе 5 цифры "73300" заменить цифрами "71798";
в графе 7 цифры "36465" заменить цифрами "34963";
в строке, порядковый номер 300:
в графе 4 цифры "2005-2007" заменить цифрами "2006-2008";
в графе 7 цифры "70000" заменить цифрой "0";
в графе 8 цифры "250000" заменить цифрами "150000";
в графе 9 цифры "297651" заменять цифрами "250000";
графу 10 дополнить цифрами "217651";
в строке, порядковый номер 301:
в графе 5 цифры "82324" заменить цифрами "74501";
в графе 7 цифры "82324" заменить цифрами "74501";
в строке, порядковый номер 303:
в графе 5 цифры "70567" заменить цифрами "61695";
в графе 7 цифры "70567" заменить цифрами "61695";
в строке, порядковый номер 306:

7-бағандағы "15818519" деген сандар "15592226" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "14264008" деген сандар "14159608" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "14300000" деген сандар "14252349" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "25268871" деген сандар "25486522" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ауыз су" салалық бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 395-жолда:
4-бағандағы "2003-2005" деген сандар "2003-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "408500" деген сандар "407500" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "120000" деген сандар "119000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 397-жолда:
4-бағандағы "2003-2005" деген сандар "2003-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "477987" деген сандар "286270" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "191717" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 399-жолда:
5-бағандағы "367976" деген сандар "361676" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "90000" деген сандар "83700" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 400-жолда:
5-бағандағы "220140" деген сандар "189071" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "220140" деген сандар "189071" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 400-1-жолда:
5-бағандағы "323605" деген сандар "319855" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "50000" деген сандар "46250" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 402-жолда:
4-бағандағы "2005-2007" деген сандар "2005" деген санмен ауыстырылсын;
5-бағандағы "491070" деген сандар "462297" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "77198" деген сандар "462297" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "200000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
9-бағандағы "213872" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 403-1-жолмен толықтырылсын:
"403-1 Атырау          АШМ     2005         75030      75030";
облысы Мақат
ауданының
Атырау-Мақат
сутартқышын
қалпына келтiру
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "1290580" деген сандар "1516873" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2651796" деген сандар "2451796" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "1076293" деген сандар "862421" деген сандармен ауыстырылсын;
"БАРЛЫҒЫ" деген жолда:
8-бағандағы "131813574" деген сандар "131509174" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "121070599" деген сандар "120809076" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "122061884" деген сандар "122279535" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2 қосымшада:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгі" әкiмшiсi бойынша:
017 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйелерiн дамытуға берiлетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламасында:

в графе 7 цифры "15818519" заменить цифрами "15592226";
в графе 8 цифры "14264008" заменить цифрами "14159608";
в графе 9 цифры "14300000" заменить цифрами "14252349";
в графе 10 цифры "25268871" заменить цифрами "25486522";
в разделе "Отраслевая программа "Питьевые воды":
в строке, порядковый номер 395:
в графе 4 цифры "2003-2005" заменить цифрами "2003-2006";
в графе 5 цифры "408500" заменить цифрами "407500";
в графе 7 цифры "120000" заменить цифрами "119000";
в строке, порядковый номер 397:
в графе 4 цифры "2003-2005" заменить цифрами "2003-2004";
графе 5 цифры "477987" заменить цифрами "286270";
в графе 7 цифры "191717" заменить цифрой "0";
в строке, порядковый номер 399:
в графе 5 цифры "367976" заменить цифрами "361676";
в графе 7 цифры "90000" заменить цифрами "83700";
в строке, порядковый номер 400:
в графе 5 цифры "220140" заменить цифрами "189071";
в графе 7 цифры "220140" заменить цифрами "189071";
в строке, порядковый номер 400-1:
в графе 5 цифры "323605" заменить цифрами "319855";
в графе 7 цифры "50000" заменить цифрами "46250";
в строке, порядковый номер 402:
в графе 4 цифры "2005-2007" заменить цифрами "2005";
в графе 5 цифры "491070" заменить цифрами "462297";
в графе 7 цифры "77198" заменить цифрами "462297";
в графе 8 цифры "200000" заменить цифрой "0";
в графе 9 цифры "213872" заменить цифрой "0";
дополнить строкой, порядковый номер 403-1, следующего содержания:
"403-1 Восстановле-      МСХ     2005      75030     75030
ние водовода
Атырау-Макат
Макатского
района
Атырауской
области                                              ";
в строке "ИТОГО по программе":
в графе 7 цифры "1290580" заменить цифрами "1516873";
в графе 8 цифры "2651796" заменить цифрами "2451796";
в графе 9 цифры "1076293" заменить цифрами "862421";
в строке "ВСЕГО":
в графе 8 цифры "131813574" заменить цифрами "131509174";
в графе 9 цифры "121070599" заменить цифрами "120809076";
в графе 10 цифры "122061884" заменить цифрами "122279535";
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 017 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения":

"Ақмола облысы Жарқайың ауданының Костычево, Донское ауылында тарату желiлерін қайта жаңарту" деген жолдағы "60060" деген сандар "57960" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысының Еңбекшiқазақ ауданындағы Түрген магистральды топты су құбырын қайта жаңарту (ІІ-кезегi)" деген жолдағы "115275" деген сандар "114900" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы Балқаш ауданының Ақкөл ауылын сумен жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту және салу" деген жолдағы "39013" деген сандар" 38600" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысының елді мекендерiн сумен жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту. Iле ауданы. Байсерке ауылы (құрылыстың I және II кезегi)" деген жолдағы "36465" деген сандар "34963" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданы Георгиевка ауылының сумен жабдықтау желiлерiн қайта жаңарту 70000" деген жол алынып тасталсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Шемонайха ауданының Камышинка ауылында су құбырының кенттік желілерiн салу" деген жолдағы "82324" деген сандар "74501" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы Талас ауданының Бостандық ауылын сумен жабдықтау" деген жолдағы "70567" деген сандар "61695" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының Мұратсай кентін сумен жабдықтау" деген жолдағы "22350" деген сандар "21776" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының Искра кентiнде ұңғымалар салу және сутартқышты қайта жаңарту" деген жолдағы "21755" деген сандар "21277" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының Бисен кентінде резервуар, тегеурiндi су мұнарасын салу және сутартқышты қайта жаңарту" деген жолдағы "24139" деген сандар "23665" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының Қырқопа ауылын сумен жабдықтау" деген жолдағы "36446" деген сандар "32548" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Қарасу кентiнде "Струя" қондырғысын салу" деген жолдағы "54746" деген сандар "51720" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Алмалы ауылын сумен жабдықтау" деген жолдағы "27908" деген сандар "27094" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының Жаңақала аудан орталығында кентішілік су құбыры желiлерiн және тегеурiндi реттеушi құрылыстарды қайта жаңарту" деген жолдағы "93650" деген сандар "87015" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының Сайқын аудан орталығындағы кентішілік су құбыры желілерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "45711" деген сандар "44786" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Реконструкция разводящих сетей в селах Костычево, Донское Жаркаинского района Акмолинской области" цифры "60060" заменить цифрами "57960";
в строке "Реконструкция Тургенского магистрального группового водопровода в Енбекшиказахском районе Алматинской области (II очередь)" цифры "115275" заменить цифрами "114900";
в строке "Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Акколь Балхашского района Алматинской области" цифры "39013" заменить цифрами "38600";
в строке "Реконструкция системы водоснабжения населенных пунктов Алматинской области. Илийский район. Село Байсерке (I и II очередь строительства)" цифры "36465" заменить цифрами "34963";
строку "Реконструкция сетей водоснабжения села Георгиевка Жарминского района Восточно-Казахстанской области 70000" исключить;
в строке "Строительство поселковых сетей водопровода в селе Камышинка Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области" цифры "82324" заменить цифрами "74501";
в строке "Водоснабжение аула Бостандык Таласского района Жамбылской области" цифры "70567" заменить цифрами "61695";
в строке "Водоснабжение поселка Муратсай Бокейординского района Западно-Казахстанской области" цифры "22350" заменить цифрами "21776";
в строке "Строительство скважин и реконструкция водовода в поселке Искра Бокейординского района Западно-Казахстанской области" цифры "21755" заменить цифрами "21277";
в строке "Строительство резервуара, водонапорной башни и реконструкция водовода в поселке Бисен Бокейординского района Западно-Казахстанской области" цифры "24139" заменить цифрами "23665";
в строке "Водоснабжение села Кыркопа Жангалинского района Западно-Казахстанской области" цифры "36446" заменить цифрами "32548";
в строке "Строительство установки "Струя" в поселке Карасу Казталовского района Западно-Казахстанской области" цифры "54746" заменить цифрами "51720";
в строке "Водоснабжение села Алмалы Акжаикского района Западно-Казахстанской области" цифры "27908" заменить цифрами "27094";
в строке "Реконструкция внутрипоселковых водопроводных сетей и напорно-регулирующих сооружений в районном центре Жангала Жангалинского района Западно-Казахстанской области" цифры "93650" заменить цифрами "87015";
в строке "Реконструкция внутрипоселковых сетей водопровода в райцентре Сайхин Бокейординского района Западно-Казахстанской области" цифры "45711" заменить цифрами "44786";

"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Базаршолан кентiн сумен жабдықтау" деген жолдағы "22347" деген сандар "20124" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жангелдi ауданының Айдархан ауылын сумен жабдықтау" деген жолдағы "35850" деген сандар "34321" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының Мәштексай ауылын сумен жабдықтау" деген жолдағы "46955" деген сандар "44021" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Бостандық кентiн сумен жабдықтау" деген жолдағы "26853" деген сандар "25034" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысының Бөрлi ауданы Кеңтүбек ауылының cу құбырын салу" деген жолдағы "62077" деген сандар "60494" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысының Зеленов ауданы Новенькое ауылының су құбырын қайта жаңарту" деген жолдағы "35233" деген сандар "31973" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысының Зеленов ауданы Первосоветское ауылының ұңғымалары мен сутартқышын қайта жаңарту" деген жолдағы "47901" деген сандар "45571" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Казталовка ауылындағы ұңғымалары мен сутартқышты қайта жаңарту" деген жолдағы "26800" деген сандар "26602" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысының Тасқала ауданы Каменка ауылының (солтүстiк бөлiгi) сутартқышын қайта жаңарту" деген жолдағы "41064" деген сандар "40128" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысының Зеленов ауданы Макарово ауылының сутартқышы мен колонкаларын қайта жаңарту" деген жолдағы "23949" деген сандар "21872" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының Пятимар кентiн сумен жабдықтау" деген жолдағы "23047" деген сандар "20545" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Жанама елдi мекенiн сумен жабдықталуын сапалы сумен жақсартуға бағытталған iс-шаралар жүргiзу" деген жолдағы "53269" деген сандар "48338" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Казтал ауданының Березино кентін сумен жабдықтау" деген жолдағы "28211" деген сандар "23180" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Казтал ауданының Көктерек кентін сумен жабдықтау" деген жолдағы "27060" деген сандар "22168" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жәнiбек ауданының Ұзынкөл ауылында су құбырын салу" деген жолдағы "17833" деген сандар "16249" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Калининское кентінде су құбырын қайта жаңарту" деген жолдағы "13000" деген сандар "10624" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Водоснабжение поселка Базаршолан Акжаикского района Западно-Казахстанской области" цифры "22347" заменить цифрами "20124";
в строке "Водоснабжение села Айдархан Жангалинского района Западно-Казахстанской области" цифры "35850" заменить цифрами "34321";
в строке "Водоснабжение села Маштексай Жангалинского района Западно-Казахстанской области" цифры "46955" заменить цифрами "44021";
в строке "Водоснабжение поселка Бостандык Казталовского района Западно-Казахстанской области" цифры "26853" заменить цифрами "25034";
в строке "Строительство водопровода села Кентубек Бурлинского района Западно-Казахстанской области" цифры "62077" заменить цифрами "60494";
в строке "Реконструкция водопровода села Новенькое Зеленовского района Западно-Казахстанской области" цифры "35233" заменить цифрами "31973";
в строке "Реконструкция скважин и водовода села Первосоветское Зеленовского района Западно-Казахстанской области" цифры "47901" заменить цифрами "45571";
в строке "Реконструкция скважин и водовода в селе Казталовка Казталовского района Западно-Казахстанской области" цифры "26800" заменить цифрами "26602";
в строке "Реконструкция водовода села Каменка (северная часть) Таскалинского района Западно-Казахстанской области" цифры "41064" заменить цифрами "40128";
в строке "Реконструкция водопровода и колонок села Макарово Зеленовского района Западно-Казахстанской области" цифры "23949" заменить цифрами "21872";
в строке "Водоснабжение поселка Пятимар Жангалинского района Западно-Казахстанской области" цифры "23047" заменить цифрами "20545";
в строке "Проведение мероприятий, направленных на улучшение водоснабжения качественной водой населенного пункта Жанама Акжаикского района Западно-Казахстанской области" цифры "53269" заменить цифрами "48338";
в строке "Водоснабжение поселка Березино Казталовского района Западно-Казахстанской области" цифры "28211" заменить цифрами "23180";
в строке "Водоснабжение поселка Коктерек Казталовского района Западно-Казахстанской области" цифры "27060" заменить цифрами "22168";
в строке "Строительство водопровода в селе Узунколь Жанибекского района Западно-Казахстанской области" цифры "17833" заменить цифрами "16249";
в строке "Реконструкция водопровода в поселке Калининское Зеленовского района Западно-Казахстанской области" цифры "13000" заменить цифрами "10624";

"Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Переметный кентінде су құбырын қайта жаңарту" деген жолдағы "13872" деген сандар "11702" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Көшім кентінде су құбырын қайта жаңарту" деген жолдағы "19317" деген сандар "18685" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысының Ocaкapoв ауданы Батпақ ауылының су жинағы мен су құбыры желiлері" деген жолдағы "44083" деген сандар "41841" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысының Қарқаралы ауданының Қоянды ауылында су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "37330" деген сандар "32730" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарқаралы қаласының су құбырын қайта жаңарту, 3-кезегі (резервуар), Қарағанды облысы" деген жолдағы "18387" деген сандар "17598" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай облысының Амангелді ауданы Амангелді кентiнiң таратушы су құбыры желілерін қайта жаңарту" деген жолдағы "72792" деген сандар "72500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Сырдария ауданының Тереңөзек кентiнде сумен жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту" деген жолдағы "30000" деген сандар "26877" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысының Тасбөгет кентiнде сумен жабдықтау және су тарту жүйелерiн қайта жаңарту және кеңейту" деген жолдағы "50000" деген сандар "37500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Жалағаш ауданының Жалағаш аудан орталығында су құбырын кеңейту. Бас су жинағы құрылысы (2-кезегi)" деген жолдағы "139863" деген сандар "114700" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау облысы Қарақиян ауданының Жетібай кентiнде ұзындығы 9,5 км жерасты сутартқышын салу" деген жолдағы "88124" деген сандар "73192" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ленинский кентінің сумен жабдықтау құрылысының жергiлiктi жүйесi N 1, 2, 3 алаңдар Павлодар қаласы (ауылдық аймақ). Сумен жабдықтау пункттері" деген жолдағы "18735" деген сандар "18010" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мойылды ауылын сумен жабдықтау құрылысының жергіліктi жүйесi Павлодар қаласы (ауылдық аймақ). Сумен жабдықтау пункттері" деген жолдағы "8231" деген сандар "8080" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстiк Қазақстан облысы Уәлиханов және Ақжар аудандарының ауылдық елдi мекендерiн сумен жабдықтау (ІІ кезегi)" деген жолдағы "81613" деген сандар "79237" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданының Шәуiлдiр елдi мекенiн сумен жабдықтау" деген жолдағы "46329" деген сандар "44893" деген сандармен ауыстырылсын;
"Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан, Қызыл-Ту елді мекендерінің су құбырларын салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Арыс кентi" деген жолдағы "31973" деген сандар "30296" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Реконструкция водопровода в поселке Переметное Зеленовского района Западно-Казахстанской области" цифры "13872" заменить цифрами "11702";
в строке "Реконструкция водопровода поселка Кушум Зеленовского района Западно-Казахстанской области" цифры "19317" заменить цифрами "18685";
в строке "Водозаборные скважины и водопроводные сети села Батпак Осакаровского района Карагандинской области" цифры "44083" заменить цифрами "41841";
в строке "Реконструкция водопроводных сетей в селе Коянды Каркаралинского района Карагандинской области" цифры "37330" заменить цифрами "32730";
в строке "Реконструкция водопровода города Каркаралинска, 3 очередь (резервуар), Карагандинская область" цифры "18387" заменить цифрами "17598";
в строке "Реконструкция разводящих сетей водопровода поселка Амангельды Амангельдинского района Костанайской области" цифры "72792" заменить цифрами "72500";
в строке "Реконструкция системы водоснабжения в поселке Теренозек Сырдаринского района Кызылординской области" цифры "30000" заменить цифрами "26877";
в строке "Реконструкция и расширение систем водоснабжения и водоотведения в поселке Тасбогет Кызылординской области" цифры "50000" заменить цифрами "37500";
в строке "Расширение водопровода в райцентре Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области. Головное водозаборное сооружение (2 этап)" цифры "139863" заменить цифрами "114700";
в строке "Строительство подземного водовода протяженностью 9,5 км в поселке Жетибай Каракиянского района Мангистауской области" цифры "88124" заменить цифрами "73192";
в строке "Локальная система строительства водоснабжения поселка Ленинский площадки N 1, N 2, N 3 город Павлодар (сельская зона). Пункты водоснабжения" цифры "18735" заменить цифрами "18010";
в строке "Локальная система строительства водоснабжения села Мойылды город Павлодар (сельская зона). Пункты водоснабжения" цифры "8231" заменить цифрами "8080";
в строке "Водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (II-я очередь) Северо-Казахстанской области" цифры "81613" заменить цифрами "79237";
в строке "Водоснабжение населенного пункта Шаульдер Отырарского района Южно-Казахстанской области" цифры "46329" заменить цифрами "44893";
в строке "Строительство водопроводов населенных пунктов Арыс, Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту. Поселок Арыс Южно-Казахстанской области" цифры "31973" заменить цифрами "30296";

"Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан, Қызыл-Ту елдi мекендерiнің су құбырларын салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Қызыл-Ту кенті" деген жолдағы "13362" деген сандар "12100" деген сандармен ауыстырылсын;
"Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан, Қызыл-Ту елдi мекендерiнің су құбырларын салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Шойманов кенті" деген жолдағы "28540" деген сандар "25700" деген сандармен ауыстырылсын;
"Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан, Қызыл-Ту елді мекендерінің су құбырларын caлу. Оңтүстік Қазақстан облысының Қоғам кенті" деген жолдағы "24872" деген сандар "24125" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданының Әметбек елдi мекенiн сумен жабдықтау" деген жолдағы "26149" деген сандар "25626" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақмола облысының Нұра топты су құбырын қайта жаңарту (ІІ кезегi)" деген жолдағы "120000" деген сандар "119000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласын жерасты көзiнен сумен жабдықтау 191717" деген жол алынып тасталсын;
"Қарағанды облысы Приозерск қаласының қалалық су құбыры желілерін қайта жаңарту" деген жолдағы "90000" деген сандар "83700" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысының Абай ауданы елдi мекендерінің су құбыры желiлерiн қайта жаңарту және оңтайландыру (Абай, Қарабас) II кезегі" деген жолдағы "220140" деген сандар "189071" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысы Қаражал қаласының су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "50000" деген сандар "46250" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстiк Қазақстан облысының Тайынша кентіндегі cутартқыш (Қиялы кентінің - Чермошнянка кентінің - Тайынша кентінің I және II кезегi)" деген жолдағы "77198" деген сандар "462297" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Атырау облысы Мақат ауданының                      75030
Атырау - Мақат су тартқышын қалпына келтіру               ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке "Строительство водопроводов населенных пунктов Арыс, Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту. Поселок Кызыл-Ту Южно-Казахстанской области" цифры "13362" заменить цифрами "12100";
в строке "Строительство водопроводов населенных пунктов Арыс, Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту. Поселок Шойманов Южно-Казахстанской области" цифры "28540" заменить цифрами "25700";
в строке "Строительство водопроводов населенных пунктов Арыс, Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту. Поселок Когам Южно-Казахстанской области" цифры "24872" заменить цифрами "24125";
в строке "Водоснабжение населенного пункта Аметбек Отырарского района Южно-Казахстанской области" цифры "26149" заменить цифрами "25626";
в строке "Реконструкция Нуринского группового водопровода (II очередь) Акмолинской области" цифры "120000" заменить цифрами "119000";
строку "Водоснабжение города Риддер Восточно-Казахстанской области из подземного источника 191717" исключить;
в строке "Реконструкция городских водопроводных сетей города Приозерска Карагандинской области" цифры "90000" заменить цифрами "83700";
в строке "Реконструкция и оптимизация водопроводных систем населенных пунктов Абайского района Карагандинской области (Абай, Карабас) II очередь" цифры "220140" заменить цифрами "189071";
в строке "Реконструкция водопроводных сетей города Каражая Карагандинской области" цифры "50000" заменить цифрами "46250";
в строке "Водовод в поселке Тайынша (I-й и II-й этап поселка Киялы - поселка Чермошнянка - поселка Тайынша)" в Северо-Казахстанской области" цифры "77198" заменить цифрами "462297";
дополнить строкой следующего содержания:
"Восстановление водовода Атырау - Макат              75030
Макатского района Атырауской области                       ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан