Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешімдерiне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 қазандағы N 1045 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде (5-бөлім):
"Республикалық бюджеттен дамытуға және кредиттер беруге арналған мақсатты трансферттердiң есебiнен қаржыландырылатын басымды жергiлiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2005-2007 жылдарға арналған тiзбесi" деген кестеде:
"Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуі" 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмірі 365-жолда:
5-бағандағы "4136700" деген сандар "4026922" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "375710" деген сандар "265932" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк көмiрi 366-жолда:
4-бағандағы "2003-2005" деген сандар "2003-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3100300" деген сандар "2400300" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "700000" деген сандармен толықтырылсын;
peттік нөмiрi 367-жолда:
5-бағандағы "11374980" деген сандар "10974980" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "457000" деген сандар "57000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 368-жолда:
5-бағандағы "5592400" деген сандар "5602178" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "555000" деген сандар "564778" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 371-жолда:
5-бағандағы "6980110" деген сандар "7547482" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1200000" деген сандар "1767372" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 373-жолда:
5-бағандағы "19635722" деген сандар "19468350" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1251600" деген сандар "1084228" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 374-жолда:
5-бағандағы "400000" деген сандар "500000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "400000" деген сандар "500000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 379-жолда:

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2005 года N 1045
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
в таблице "Перечень приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2005-2007 годы":
в разделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана":
в строке, порядковый номер 365:
в графе 5 цифры "4136700" заменить цифрами "4026922";
в графе 7 цифры "375710" заменить цифрами "265932";
в строке, порядковый номер 366:
в графе 4 цифры "2003-2005" заменить цифрами "2003-2006";
в графе 7 цифры "3100300" заменить цифрами "2400300";
графу 8 дополнить цифрами "700000";
в строке, порядковый номер 367:
в графе 5 цифры "11374980" заменить цифрами "10974980";
в графе 7 цифры "457000" заменить цифрами "57000";
в строке, порядковый номер 368:
в графе 5 цифры "5592400" заменить цифрами "5602178";
в графе 7 цифры "555000" заменить цифрами "564778";
в строке, порядковый номер 371:
в графе 5 цифры "6980110" заменить цифрами "7547482";
в графе 7 цифры "1200000" заменить цифрами "1767372";
в строке, порядковый номер 373:
в графе 5 цифры "19635722" заменить цифрами "19468350";
в графе 7 цифры "1251600" заменить цифрами "1084228";
в строке, порядковый номер 374:
в графе 5 цифры "400000" заменить цифрами "500000";
в графе 7 цифры "400000" заменить цифрами "500000";
в строке, порядковый номер 379:

5-бағандағы "6902000" деген сандар "7602000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "350000" деген сандар "1050000" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы" функционалдық тобында:
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі әкімшiсi бойынша:
028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне коммуналдық шаруашылықтарды дамыту үшін берiлетiн нысаналы даму трансферттері" және 029 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне қалалар мен елдi мекендердi көркейтуге берілетiн нысаналы даму трансферттерi" бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын:
"028  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       11458600
қалаларының бюджеттерiне коммуналдық
шаруашылықты дамытуға берiлетін нысаналы
даму трансферттерi
оның iшiнде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласының сол жақ жағалау аумағының       57000
құрылысын топырақты сулардың басуынан
инженерлiк қорғау, оны дренаждау,
деңгейiн төмендету
Астана қаласында Талдыкөл сарқынды              6350000
су жинақтаушысын қалпына келтiрiп
жою (1 және 2-кезектерi)
Hөcep кәрiзi жүйесін дамыту                     1084228
Астана қаласындағы жобаланатын                  1767372
және салынып жатқан тұрғын үй
кешендеріне инженерлiк желілер
мен жолдар салу
Алматы қаласындағы жобаланатын және             2000000
салынып жатқан тұрғын үй кешендерiне
инженерлік желілер мен жолдар салу
Алматы қаласындағы жаппай жеке құрылыстар       2000000
жүріп жатқан аудандарда су құбырларының,
кәріз желілерi мен құрылыстарын салу
және қайта жаңарту
029  Облыстық бюджеттерге, Астана және               5467191
Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар
мен елді мекендердi көркейтудi дамытуға
берілетін нысаналы даму трансферттерi
оның ішiнде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласында Есiл өзенінің арнасын
қайта жаңарту                                    564778
Астана қаласының жаңа әкiмшілік
орталығының су-жасыл бульварының
1-кезегін салу                                   265932
Астана қаласында бас алаң салу                  2400300
Астана қаласында Абылайхан даңғылынан
бастап темiр жолға дейінгі учаскедегі
Ақбұлақ өзенін көркейту                          286181
Президент паркі                                 1050000
Астана қаласындағы "ҚазМұнайГаз" ҰК" ЖАҚ         400000
әкімшілік ғимаратының ауданында
Сарыарқа көшесінің бойынан парк салу
Астана қаласындағы Ақбұлақ                       500000
өзенiнiң жағалауына парк салу                        ";

в графе 5 цифры "6902000" заменить цифрами "7602000";
в графе 7 цифры "350000" заменить цифрами "1050000";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
по администратору 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
программы 028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства" и 029 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"028          Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие коммунального
хозяйства                              11458600
в том числе на инвестиционные
проекты:
Инженерная защита от подтопления,         57000
дренаж, понижение уровня грунтовых
вод левобережной территории застройки
города Астаны
Ликвидация накопителя сточных вод       6350000
Талдыколь с рекультивацией (1 и 2
очереди) в городе Астане
Развитие системы ливневой канализации   1084228
Строительство инженерных сетей и дорог  1767372
к проектируемым и строящимся жилым
комплексам в городе Астане
Строительство инженерных сетей и дорог  2000000
к проектируемым и строящимся жилым
комплексам в городе Алматы
Строительство и реконструкция            200000
водопроводных
канализационных сетей и сооружений
в районах массовой индивидуальной
застройки в городе Алматы;
029           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие
благоустройства городов и
населенных пунктов                      5467191
в том числе на инвестиционные
проекты:
Реконструкция русла реки Ишим в          564778
городе Астане
Строительство 1 очереди водно-           265932
зеленого бульвара нового
административного центра
города Астаны
Строительство главной площади в         2400300
городе Астане
Благоустройство реки Ак-Булак            286181
на участке от проспекта Абылай-хана
до железной дороги в городе Астане
Президентский парк                      1050000
Строительство парка по улице Сары-Арка   400000
в районе административного здания
ЗАО "НК "Казмунайгаз" в городе Астане
Строительство парка на набережной        500000
реки Акбулак в городе Астане                   ";

3) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында  көрсетiлген қаулыға  334-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"(2003 жылғы 18 тамыздағы N 2-421/03 - N 2-423/03 Мемсараптама" PMК-ның қорытындысы)" деген сөздер "(IV, V, VІІ кезегi)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан" спорт кешенi аумағындағы Ақбұлақ өзенiнiң жағасындағы парк" деген сөздер "Астана қаласындағы Ақбұлақ өзенінің жағалауындағы парк (Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi комитетінің 2005 жылғы 18 мамырдағы N 124-ПИР бұйрығы)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в  приложении 334  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "(заключения РГП "Госэкспертиза" по рабочему проекту от 18 августа 2003 года N 2-421/03 - N 2-423/03)" заменить словами "(IV, V, VII очереди)";
слова "побережье реки Ак-Булак в районе спортивного комплекса "Казахстан" заменить словами "набережной реки Ак-Булак в городе Астане (приказ Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 18 мая 2005 года N 124-ПИР)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан