Е.Т.Сағалбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 қазандағы N 1049 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Ерғалы Төлендіұлы Сағалбаев Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Сагалбаеве Е.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2005 года N 1049
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Сагалбаева Ергалы Тулендеевича председателем Комитета уголовно-
исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан