Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 қазандағы N 1051 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Әкелiнетiн тауарларға кеден бажының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 46, 450-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"3209           синтетикалық полимерлердiң немесе         15
химиялық жетiлдiрілген табиғи
полимерлердiң негiзiндегi, суда
шашыратылған немесе ерiтiлген бояулар
мен лактар (эмаль мен политураны қоса
алғанда)                                  "
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"3215 19 000 0  өзге баспаханалық бояу                    0******";
мына:
"6908 10 100 0, төсеу үшiн пайдаланылатын тақталар,       20, бiрақ
6908 10 900 0,  едендерге, пештерге, каминдерге немесе    1 кг үшiн
6908 90 210 0,  қабырғаларға арналған қыштан жасалған     0,08 EBPO-
6908 90 290 0,  жылтыратылған қаптайтын тақтайлар;        дан кем
6908 90 310 0,  мозаикалық жұмыстар үшін қыштан           емес
6908 90 910 0,  жасалған жылтыратылған текшелер және
6908 90 990 0   оның негiзiндегi немесе онсыз жасалған
соған ұқсас бұйымдар                      "
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6908 90 110 0  беткі жағы 90 см 2  аспайтын                15
6908 90 510 0   "шпальтплаттен" үлгiсiндегi қосарланған
тақтай                                    ";
мына:
"85             электр машиналары мен жабдықтар,          0
олардың бөлiктерi; дыбыс жазатын және
дыбыс шығаратын аппаратура, теледидар
бейнесi мен дыбысын жазуға және қайта
жаңғыртуға арналған аппаратура, олардың
бөлiктерi мен керек-жарақтары
мыналардан басқа:                         "
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8504 21 000 0  қуаттылығы 650 кВА-дан аспайтын сұйық     15
диэлектригi бар трансформаторлар
8504 22 100 0   қуаттылығы 650 кВА-дан астам, бiрақ       15
1600 кВА-дан аспайтын сұйық
диэлектригi бар трансформаторлар          ";
мына:
"8702           жүргiзушiнi қоса алғанда, 10 немесе одан  0
да көп адамды тасымалдауға арналған
моторлы көлiк құралдары (2)               "
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"               мыналардан басқа:
8702-ден        жүргiзушiнi қоса алғанда, 10 немесе одан  10, бiрақ

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2005 года N 1051. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2005 года N 1051 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765  (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389 "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 450) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
после строки:
"3209             краски и лаки (включая эмали и
политуры) на основе синтетических        15
полимеров или химически
модифицированных природных
полимеров, диспергированные или
растворенные в водной среде                   "
дополнить строкой следующего содержания:
"3215 19 000 0    краска типографская прочая           0******  ";
после строки:
"6908 10 100 0,   плиты для мощения, плитки             20, но
6908 10 900 0,    облицовочные для полов, печей,        не менее
6908 90 210 0,    каминов или стен керамические         0,08
6908 90 290 0,    глазурованные; кубики                 евро за
6908 90 310 0,    керамические глазурованные для        1 кг
6908 90 910 0,    мозаичных работ и аналогичные
6908 90 990 0     изделия, на основе или без нее                "
дополнить строкой следующего содержания:
"6908 90 110 0    плитка двойная типа "шпальтплаттен"      15
6908 90 510 0     с лицевой стороной не более 90 см 2             ";
после строк:
"85               Электрические машины и оборудование,      0
их части; звукозаписывающая и
звуковоспроизводящая аппаратура,
аппаратура для записи и
воспроизведения телевизионного
изображения и звука, их части и
принадлежности
кроме:                                        "
дополнить строками следующего содержания:
"8504 21 000 0    трансформаторы с жидким                  15
диэлектриком мощностью не более
650 кВА
8504 22 100 0     трансформаторы с жидким                  15
диэлектриком мощностью более
650 кВА, но не более 1 600 кВА                ";
после строки:
"8702             моторные транспортные средства,           0
предназначенные для перевозки
10 человек или более, включая
водителя (2)                                  "
дополнить строками следующего содержания:
"                 кроме:
из 8702           легковые автомобили, предназначенные  10, но не
для перевозки 10 человек или более,   менее 0,1
включая водителя (2)                  евро за

да көп адамды тасымалдауға арналған         1 см 3
жеңiл автомобильдер (2)                 двигательдiң
көлемi үшiн
0,1 ЕВРО-
дан кем
емес";
мынадай мазмұндағы ескертумен толықтырылсын:
"****** кеден баждарының ставкалары 2006 жылғы 1 қыркүйекке дейiн қолданыста болады.".
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі екi апта мерзiмде Еуразия экономикалық қоғамдастығы Интеграциялық Комитетiнің Хатшылығына Қазақстан Республикасының Үкiметi қабылдайтын сыртқы сауда қызметiн реттеу шаралары туралы хабарласын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн отыз күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

1 см 3
объема
двига-
теля   ";
дополнить примечанием следующего содержания:
"****** ставки таможенных пошлин действуют до 1 сентября 2006 года.".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в двухнедельный срок уведомить Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан