Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 22 қазандағы N 1065 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
"2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
2005-2007 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының автокөлiк саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 28-жолда:
5-бағандағы "12867124" деген сандар "12624741" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "7259958" деген сандар "7017575" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 29-жолда:
7-бағандағы "16444375" деген сандар "17452453" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1231512" деген сандар "223434" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 33-жолда:
5-бағандағы "30412354" деген сандар "29674342" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "8719039" деген сандар "7981027" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "39156337" деген сандар "39184020" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "42631362" деген сандар "41623284" деген сандармен ауыстырылсын;
peттік нөмiрi 165-1-жолда:
5-бағандағы "84000" деген сандар "56317" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "84000" деген сандар "56317" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламалардан тыс ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "50805011" деген сандар "50777328" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
8-бағандағы "194382065" деген сандар "193373987" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"II. Шығындар" бөлiмiнде:
12 "Көлiк және коммуникациялар" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлігі" әкiмшiсi бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" бағдарламасында:

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2005 года N 1065
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в Перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы:
в подразделе "Государственная программа развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы":
в строке, порядковый номер 28:
в графе 5 цифры "12867124" заменить цифрами "12624741";
в графе 7 цифры "7259958" заменить цифрами "7017575";
в строке, порядковый номер 29:
в графе 7 цифры "16444375" заменить цифрами "17452453";
в графе 8 цифры "1231512" заменить цифрами "223434";
в строке, порядковый номер 33:
в графе 5 цифры "30412354" заменить цифрами "29674342";
в графе 7 цифры "8719039" заменить цифрами "7981027";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "39156337" заменить цифрами "39184020";
в графе 8 цифры "42631362" заменить цифрами "41623284";
в строке, порядковый номер 165-1:
в графе 5 цифры "84000" заменить цифрами "56317";
в графе 7 цифры "84000" заменить цифрами "56317";
в строке "Итого вне программ":
в графе 7 цифры "50805011" заменить цифрами "50777328";
в строке "Всего":
в графе 8 цифры "194382065" заменить цифрами "193373987";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "II. Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":

005 "Iшкi көздер есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "16603538" деген сандар "15595460" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "12490980" деген сандар "13499058" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
12 "Көлiк және коммуникациялар" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлігі" әкiмшiсi бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" бағдарламасында:
005 "Iшкi көздер есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "16603538", "7259958", "8719039", "84000" деген сандар тиiсiнше "15595460", "7017575", "7981027", "56317" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "12490980", "10827383" деген сандар тиісiнше "13499058", "11835461" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  151-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
реттiк нөмiрi 3-жолдың 5-бағанында:
"16402738", "7259958", "8652239", "200800", "66800", "84000" деген сандар тиісiнше "15442734", "7017575", "7934618", "152726", "46409", "56317" деген сандармен ауыстырылсын;
"... N 2-646/03 ж. 13.12.2003 ж." деген сөздерден кейiн ", N 2-237/05 25.04.05 ж., N 2-23/05 18.01.05 ж., N 2-689-Д/04 20.12.04 ж." деген сөздермен толықтырылсын;
"құрылысын аяқтау" деген сөздер "құрылысы" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолдың 5-бағанында:
"12490980" деген сандар "13499058" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "10827383" деген сандар "11835461" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 152-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 1-жолдың 5-бағанында:
I бөлiмде:
"3960146", "162" деген сандар тиісiнше "3888575", "76" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "162" деген сандар "76" деген сандармен ауыстырылсын;
II бөлiмдегi "7358078" деген сандар "7328442" деген сандармен ауыстырылсын;
III бөлiмдегi "4282600" деген сандар "4383807" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "162" деген сандар "76" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников" цифры "16603538" заменить цифрами "15595460";
в подпрограмме 016 "Реализация проекта за счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета" цифры "12490980" заменить цифрами "13499058";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников" цифры "16603538", "7259958", "8719039", "84000" заменить соответственно цифрами "15595460", "7017575", "7981027", "56317";
в подпрограмме 016 "Реализация проекта за счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета" цифры "12490980", "10827383" заменить соответственно цифрами "13499058", "11835461";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в  приложении 151  к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 3:
цифры "16402738", "7259958", "8652239", "200800", "66800", "84000" заменить соответственно цифрами "15442734", "7017575", "7934618", "152726", "46409", "56317";
после слов "... N 2-646/03 г. от 13.12.2003 г." дополнить словами ", N 2-237/05 от 25.04.05 г., N 2-23/05 от 18.01.05 г., N 2-689-Д/04 от 20.12.04 г.";
слова "завершение строительства" заменить словом "строительство";
в графе 5 строки, порядковый номер 4:
цифры "12490980" заменить цифрами "13499058";
в пункте 1 цифры "10827383" заменить цифрами "11835461";
в приложении 152 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 1:
в разделе I:
цифры "3960146", "162" заменить соответственно цифрами "3888575", "76";
в пункте 7 цифры "162" заменить цифрами "76";
в разделе II цифры "7358078" заменить цифрами "7328442";
в разделе III цифры "4282600" заменить цифрами "4383807";
в пункте 7 цифры "162" заменить цифрами "76".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан