Ақтау - Құрық және Құрық - Жетiбай автомобиль жолдарын республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiне қосу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 қарашадағы N 1095 Қаулысы
"Құрық портпунктiнiң" дамуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiне:
ұзақтығы 59 километр Ақтау - Құрық және ұзақтығы 64 километр Құрық - Жетiбай автомобиль жолдары қосылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен және Маңғыстау облысының әкiмiмен бiрлесiп, жоғарыда көрсетiлген автомобиль жолдарын қабылдап алу-беру жөнiндегi қажетті ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.08.2015 № 655 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О включении в перечень автомобильных дорог общего пользования республиканского значения автомобильных дорог Актау - Курык и Курык - Жетыбай
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2005 года № 1095
В связи с развитием "Портопункта Курык" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Включить в перечень автомобильных дорог общего пользования республиканского значения:
автомобильные дороги Актау - Курык протяженностью 59 километров и Курык - Жетыбай протяженностью 64 километра.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акимом Мангистауской области осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче вышеуказанных автомобильных дорог.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.08.2015 № 655 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан