Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 қарашадағы N 1105 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
"1293604785" деген сандар "1340807094" деген сандармен ауыстырылсын;
"1153442506" деген сандар "1200644815" деген сандармен ауыстырылсын;
"1266710623" деген сандар "1313913192"" деген сандармен ауыстырылсын;
"26894162" деген сандар "26893902" деген сандармен ауыстырылсын;
"92655838" деген сандар "92655578" деген сандармен ауыстырылсын;
"9572273" деген сандар "9572533" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кiрiстер" бөлiмiнде:
"1293604785" деген сандар "1340807094" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
"1153442506" деген сандар "1200644815" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "562337436" деген сандар "601518705" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" iшкi сыныбындағы "562337436" деген сандар "601518705" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "106057838" деген сандар "144944105" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Қазақстан Республикасының Үкiметі белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы" ерекшелiгiндегi "5967501" деген сандар "5974674" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы" ерекшелiгiндегi "42500248" деген сандар "42788077" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын iшкi салықтар" сыныбындағы "527082310" деген сандар "535103350" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "224454343" деген сандар "232475383" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти" ерекшелiгiндегі "27397592" деген сандар "32206601" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2005 года N 1105
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "1293604785" заменить цифрами "1340807094";
цифры "1153442506" заменить цифрами "1200644815";
цифры "1266710623" заменить цифрами "1313913192";
цифры "26894162" заменить цифрами "26893902";
цифры "92655838" заменить цифрами "92655578";
цифры "9572273" заменить цифрами "9572533";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1293604785" заменить цифрами "1340807094";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1153442506" заменить цифрами "1200644815";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "562337436" заменить цифрами "601518705";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "562337436" заменить цифрами "601518705";
в специфике 05 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-организаций сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "106057838" заменить цифрами "144944105";
в специфике 06 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "5967501" заменить цифрами "5974674";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "42500248" заменить цифрами "42788077";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "527082310" заменить цифрами "535103350";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "224454343" заменить цифрами "232475383";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "27397592" заменить цифрами "32206601";

28 "Шикiзат секторы ұйымдарының (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардың) жасалған келiсiмшарттар бойынша өнiмдi бөлгендегi Қазақстан Республикасының үлесi" ерекшелiгiндегi "17432507" деген сандар "20644538" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлiмiнде:
"1266710623" деген сандар "1313913192" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "217035972" деген сандар "264238541" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы "217035972" деген сандар "264238541" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "217035972" деген сандар "264238541" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер" бағдарламасындағы "84008431" деген сандар "131211000" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "62778433" деген сандар "109980742" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншiктегi және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "7572273" деген сандар "7572533" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөлiмiнде "26894162" деген сандар "26893902" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлiмiнде:
"92655838" деген сандар "92655578" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" деген жолдағы "9572273" деген сандар "9572533" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" санатындағы "9572273" деген сандар "9572533" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" сыныбындағы "9572273" деген сандар "9572533" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "9572273" деген сандар "9572533" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншiктегi және тау-кен әрi өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн түсiмдер" ерекшелiгіндегi "7572273" деген сандар "7572533" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в специфике 28 "Доля Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "17432507" заменить цифрами "20644538";
в разделе II "Затраты":
цифры "1266710623" заменить цифрами "1313913192";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "217035972" заменить цифрами "264238541";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "217035972" заменить цифрами "264238541";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "217035972" заменить цифрами "264238541";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "84008431" заменить цифрами "131211000";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "62778433" заменить цифрами "109980742";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "7572273" заменить цифрами "7572533";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "26894162" заменить цифрами "26893902";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "92655838" заменить цифрами "92655578";
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572273" заменить цифрами "9572533";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572273" заменить цифрами "9572533";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572273" заменить цифрами "9572533";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "9572273" заменить цифрами "9572533";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "7572273" заменить цифрами "7572533".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан