Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінiң "Атырау аудандық пайдалану бөлiмі" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қарашадағы N 1125 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 10 наурыздағы N 298-11қ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінiң Арнайы әскерлерiне арналған штат санының лимиті шегiнде 19 бiрлiк штат саны бар Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Атырау аудандық пайдалану бөлiмi" мемлекеттік мекемесi (бұдан әрi - мемлекеттік мекеме) құрылсын.
2. Мемлекеттiк мекеменi қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) мемлекеттiк мекеменiң жарғысын бекiтсiн және әдiлет органдарында мемлекеттік тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2014 № 707 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании государственного учреждения "Атырауская районная эксплуатационная часть" Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2005 года N 1125
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение "Атырауская районная эксплуатационная часть" Министерства обороны Республики Казахстан со штатной численностью 19 единиц (далее - государственное учреждение) в пределах лимита штатной численности для Специальных войск Министерства обороны Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 298-11с.
2. Установить, что финансирование государственного учреждения осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству обороны Республики Казахстан.
3. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить устав государственного учреждения и обеспечить государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.06.2014 № 707.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан