Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу және маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 қарашадағы N 1164 Қаулысы
Құс тұмауының ықтимал пандемиясын болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне құс тұмауымен ауырғандарды емдеуге арналған "Тамифлю" дәрiлiк препаратын сатып алуға 2005 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 30600000 (отыз миллион алты жүз мың) теңге бөлiнсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.12.21. N  1261 қаулысымен.
2. "Hoffmann-La Roche Ltd" компаниясы, Базель, Швейцария сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар құс тұмауымен ауырғандарды емдеуге арналған "Тамифлю" дәрілiк препаратын берушi болып белгіленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
осы қаулының 2-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен тауарларды мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды;
тауарларды мемлекеттік сатып алу үшiн осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды, сондай-ақ "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  21-бабының 3, 4-тармақтарын орындауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2005 года N 1164
В   целях предотвращения возможной пандемии птичьего гриппа Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству здравоохранения Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 30600000 (тридцать миллионов шестьсот тысяч) тенге на приобретение лекарственного препарата "Тамифлю", предназначенного для лечения больных птичьим гриппом.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 декабря 2005 года N  1261 .
2. Определить компанию "Hoffmann-La Roche Ltd", Базель, Швейцария, поставщиком лекарственного препарата "Тамифлю", предназначенного для лечения больных птичьим гриппом, закупка которого имеет важное стратегическое значение.
3. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках товаров с юридическим лицом, указанным в пункте 2 настоящего постановления;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок товаров, а также выполнение пунктов 3, 4  статьи 21  Закона Республики Казахстан "O   государственных закупках";
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан