Қазақстан Рсепубликасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 қарашадағы N 1168 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне Алматы облысы Қарасай ауданының Шамалған ауылында 150 адамға арналған емханасы бар 50 төсектік көп бейінді аурухана құрылысының жобасын аяқтауға 2005 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 50160000 (елу миллион бір жүз алпыс мың) теңге бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.12.21. N  1261 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2005 года N 1168
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству здравоохранения Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 50160000 (пятьдесят миллионов сто шестьдесят тысяч) тенге на завершение проекта строительства многопрофильной больницы на 50 коек с поликлиникой на 150 посещений в селе Шамалган Карасайского района Алматинской области.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 декабря 2005 года N  1261 .
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан