Е.Қ.Уандықов, Т.Ж.Абайділдин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қарашадағы N 1174 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ерік Құсманұлы Уандықов Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі болып тағайындалсын, бұл қызметтен Талғатбек Жәмшитұлы Абайділдин босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Уандыкове Э.К., Абайдильдине Т.Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2005 года N 1174
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Уандыкова Эрыка Кусмановича вице-министром охраны окружающей среды Республики Казахстан, освободив от этой должности Абайдильдина Талгатбека Жамшитовича.
Премьер-Министр
Республики Казахстан