20,0
30
Отүйрек (Таdorna ferruginea), сарыалақаз (Таdorna tаdorna), барылдауық үйрек (Аnаs plathyrinchos), ысылдақ шүрегей (Аnаs сrесса), боз үйрек (Аnаз strepera), сарыайдар үйрек (Аnаs реnеlоре), қылқұйрық (Аnаs асuta), даурықпа шүрегей (Аnаs quetquedula), жалпақ тұмсық (Аnаs clypeata), қызылбас сүңгуір (Netta rufina), көк сүңгуір (Ауthya ferina), айдарлы сүңгуір (Ауthya fuligula), айдарсыз сүңгуір (Ауthya marila), ұшқыр үйрек (Clangula hyemalis), сусылдақ (Вucephala сlаngula), қара тұрпан (Меlаnitta  nigra), кіші бейнарық (Меrgus albellus), секпілтес бейнарық (Меrgus serrator), үлкен бейнарық (Меrgus merganser), қырылдақ шүрегей (Аnаs formosa), айдарлы үйрек (Sоmateria spectabilis)
15 (жалпы
лимиттің
5 % аспайтын
мөлшердегі ата үйректі кектемгі аулауды қоса алғанда)
31
Маймақ қаз - қызыл жемсаулы (Gravia stellata), қара жемсаулы (Gravia аrctrica)
3,5
32
Қасқалдақ (Fulica аtrа)
11,5
33
Қызғыш (Vanellus vanellus), күжіркей (Рhуlomachus pugnax), шаушалшық (Lуmnocryptes minimus), тауқұдірет (Gallinago gallinago), орман маңқысы (Gallinago megala), азиялық тауқұдіреті (Gallinago stenura), тау маңқысы (Gallinago solitaria), маңқы (Gallinago media), жылқышы (Sсоlорах rustricola), үлкен шалшықшы (Numenius arquata), орташа шалшықшы (Numenius phaeopus), үлкен шырғалақ (Lіmоsа lіmоsа), кіші шырғалақ (Lіmоsа lарроnіса)
3,5
34
Шіл - ақ (Lаgорus lagopus), тундралық (Lаgорus mutus), сұр (Реrdix реrdіх), сақалды (Реrdix dauurica), дала (Аmmoperdix griseogularis)
20,0
35
Құр (Lyrurus tetrix)
15,0
36
Саңырау құр (Теtrах urogallus)
5,0
37
Сұр құр (Теtrаstеs bonasia)
12,0
38
Гималай ұлары (Теtraogallus himalayensis)
15,0
39
Кекілік (Аlесtoris сhukar)
25,0
40
Бөдене (Соturnix  cоturnix)
15,0
41
Қырғауыл (Рhаsіаnus соlсhicus)
24,0

20,0
30
Утка огарь (Tadorna
ferruginea), пеганка (Tadorna tadorna), кряква (Anas plathyrinchos), чирок-свистунок
(Anas crecca), серая утка (Anas strepera), свиязь (Anas penelope), шилохвость (Anas acuta), чирок-трескунок (Anas querquedula), широконоска
(Anas clypeata), красноносый нырок (Netta rufina), красноголовая чернеть (Aythya ferina), хохлатая чернеть
(Aythya fuligula), морская чернеть (Aythya marila), морянка (Clangula hyemalis), обыкновенный гоголь (Bucephala
clangula), синьга (Melanitta
nigra), луток (Mergus
albellus), длинноносый крохаль (Mergus serrator), большой крохаль (Mergus merganser), клоктун (Anas formosa), гага гребенушка (Somateria spectabilis)
15 (включая весеннюю охоту на селезней не более 5 % от общего лимита)
31
Гагара краснозобая (Gavia stellata), чернозобая (Gavia arctica)
3,5
32
Лысуха (Fulica atra)
11,5
33
Чибис (Vanellus vanellus), турухтан (Phylomachus pugnax), гаршнеп (Lymnocryptes minimus), бекас (Gallinago gallinago), лесной дупель (Gallinago megala), азиатский бекас (Gallinago stenura), горный дупель (Gallinago solitaria), дупель (Gallinago media), вальдшнеп (Scolopax rusticola), большой кроншнеп Numenius arquata), средний кроншнеп (Numenius phaeopus), большой веретенник (Limosa limosa), малый веретенник (Limosa lapponica)
3,5
34
Куропатка белая (Lagopus lagopus), тундряная (Lagopus mutus), серая (Perdix perdix), бородатая (Perdix dauurica), пустынная (Ammoperdix griseogularis)
20,0
35
Тетерев (Lyrurus tetrix)
15,0
36
Глухарь (Tetrax urogallus)
5,0
37
Рябчик (Tetrastes bonasia)
12,0
38
Гималайский улар (Tetraogallus
himalayensis)
15,0
39
Кеклик (Alectoris chukar)
25,0
40
Перепел (Coturnix coturnix)
15,0
41
Фазан (Phasianus colchicus)
24,0