Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құратын, тауарлар өндіретін және қызметтер көрсететін ұйымдардан конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар мен қызметтердің 2006 жылға арналған номенклатурасы мен олардың көлемі (пайызбен көрсеткенде) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 желтоқсандағы N 1252 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  27-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құратын, тауарлар өндіретін және қызметтер көрсететін ұйымдардан конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар мен қызметтердің 2006 жылға арналған номенклатурасы бекітілсін.
2. Конкурсты ұйымдастырушылар номенклатурада көзделген тауарлар мен қызметтерді мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құратын, тауарлар өндіретін және қызметтер көрсететін ұйымдардан мемлекеттік сатып алуды заңнамада белгіленген тәртіппен осы тауарлар мен қызметтерді сатып алудың жалпы көлемінің кемінде 30 (отыз) пайызы көлемінде жүзеге асырсын.
3. Осы Қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1252 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері
құратын, тауарлар өндіретін және қызметтер көрсететін
ұйымдардан конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар
мен қызметтердің 2006 жылға арналған номенклатурасы
1. Азық-түлік тауарлары:
1) макарон өнімдері.
2. Азық-түлікке жатпайтын тауарлар:
1) тігін бұйымдары;
2) тоқыма бұйымдары;
3) арнайы киім;
4) үлбірден тігілген киім және оның керек-жарақтары, үлбірден тігілген бас киімдер;
5) төсек-орын керек-жарақтары.
3. Электротехникалық бұйымдар:
1) электр патрондары;
2) ТКБД датчигі (температуралық камералық биметалдық датчик реле);
3) электр ажыратқыштар;
4) электромагниттік іске қосқыш;
5) электророзеткалар;
6) ұзартқыштар.
4. Көлік құралдары, ауыл шаруашылығы машиналары мен тракторлар
үшін қосалқы бөлшектер:
1) сүзгіштер;
2) электр сымдары;
3) шөткелер.
5. Пластмассадан, металдан жасалған бұйымдар:
1) легендер;
2) шелектер;
3) ожаулар;
4) қоқысқа арналған қалақшалар;
5) қыстырғыштар;
6) түймелер;
7) киім ілгіштер;
8) карниздер;
9) сызғыштар;
10) шахматтар;
11) үлестіру қораптары;
12) электр энергиясын есептеу құралдарына арналған қаптамалар мен тұрқылар;
13) құжаттар тігілетін папкаларға арналған құлыптар;

О номенклатуре товаров и услуг и их объемах (в процентном выражении), закупаемых организаторами конкурса у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, на 2006 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года N 1252
В   соответствии со  статьей 27  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую номенклатуру товаров и услуг, закупаемых организаторами конкурса у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, на 2006 год.
2. Организаторам конкурса при осуществлении государственных закупок товаров и услуг, предусмотренных в номенклатуре, осуществлять в установленном законодательством порядке государственные закупки у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, в объеме не менее 30 (тридцать) процентов от общего объема закупок данных товаров и услуг.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2005 года N 1252
Номенклатура
товаров и услуг, закупаемых организаторами
конкурса у организаций, производящих товары и услуги,
создаваемых общественными объединениями инвалидов
Республики Казахстан, на 2006 год
1. Продовольственные товары:
1) макаронные изделия.
2. Непродовольственные товары:
1) изделия швейные;
2) изделия трикотажные;
3) спецодежда;
4) одежда меховая и ее принадлежности, меховые головные уборы;
5) постельные принадлежности.
3. Электро-технические изделия:
1) электропатроны;
2) датчик ДТКБ (датчик реле температурный камерный биметаллический);
3) электровыключатели;
4) электромагнитный пускатель;
5) электророзетки;
6) удлинители.
4. Запасные части для транспортных средств,
сельхозмашин и тракторов:
1) фильтры;
2) электропроводка;
3) щетки.
5. Изделия из пластмасс, металла:
1) тазы;
2) ведра;
3) ковши;
4) совки для мусора;
5) прищепки;
6) пуговицы;
7) вешалки;
8) карнизы;
9) линейки;
10) шахматы;
11) распределительные коробки;
12) кожухи и корпуса для приборов учета электроэнергии;
13) замки для скоросшивателей;

14) метиздер;
15) мал байлайтын шынжырлар;
16) малдарға арналған биркалар;
17) рабица торкөзі.
6. Тұрмыстық, мектепке арналған, кеңсе жиһазы.
7. Кеңсе тауарлары.
8. Құрылыс материалдары:
1) тротуар тақтасы;
2) ағаш бұйымдары;
3) шегелер;
4) металл черепица.
9. Қылқалам-шөтке бұйымдары.
10. Тығындау бұйымдары.
11. Қатырма қағаз бұйымдары.
12. Көрсетілетін қызметтер:
1) аяқ киім тігу және жөндеу;
2) полиграфиялық;
3) ғұрыптық;
4) жарнама-ақпарат, баспа қызметтері;
5) күрделі тұрмыстық техниканы жөндеу.

14) метизы;
15) цепи для привязи скота;
16) бирки для животных;
17) сетка рабица.
6. Мебель бытовая, школьная, офисная.
7. Канцелярские товары.
8. Строительные материалы:
1) тротуарная плитка;
2) столярные изделия;
3) гвозди;
4) металлочерепица.
9. Кисте-щеточные изделия.
10. Укупорочные изделия.
11. Картонажные изделия,
12. Услуги:
1) пошив и ремонт обуви;
2) полиграфические;
3) ритуальные;
4) рекламно-информационные, издательские;
5) ремонт сложнобытовой техники.