Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 желтоқсандағы N 1271 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"1412868870" деген сандар "1486426541" деген сандармен ауыстырылсын;
"1272706591" деген сандар "1346264262" деген сандармен ауыстырылсын;
"1385975156" деген сандар "1459532974" деген сандармен ауыстырылсын;
"26893714" деген сандар "26893567" деген сандармен ауыстырылсын;
"92655390" деген сандар "92655243" деген сандармен ауыстырылсын;
"9572721" деген сандар "9572868" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кірістер" бөлімінде:
"1412868870" деген сандар "1486426541" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
"1272706591" деген сандар "1346264262" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "657659821" деген сандар "706092187" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" ішкі сыныбындағы "657659821" деген сандар "706092187" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе бойынша шикізат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы" ерекшелігіндегі "187959324" деген сандар "235992485" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы" ерекшелігіндегі "8850500" деген сандар "8857367" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы" ерекшелігіндегі "53038148" деген сандар "53430486" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын ішкі салықтар" сыныбындағы "551024010" деген сандар "576149315" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер" ішкі сыныбындағы "248396043" деген сандар "273521348" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетін роялти" ерекшелігіндегі "45619850" деген сандар "69560540" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года N 1271
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "1412868870" заменить цифрами "1486426541";
цифры "1272706591" заменить цифрами "1346264262";
цифры "1385975156" заменить цифрами "1459532974";
цифры "26893714" заменить цифрами "26893567";
цифры "92655390" заменить цифрами "92655243";
цифры "9572721" заменить цифрами "9572868";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1412868870" заменить цифрами "1486426541";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1272706591" заменить цифрами "1346264262";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "657659821" заменить цифрами "706092187";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "657659821" заменить цифрами "706092187";
в специфике 05 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-организаций сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "187959324" заменить цифрами "235992485";
в специфике 06 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "8850500" заменить цифрами "8857367";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "53038148" заменить цифрами "53430486";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "551024010" заменить цифрами "576149315";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "248396043" заменить цифрами "273521348";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "45619850" заменить цифрами "69560540";

28 "Шикізат секторы ұйымдарының (Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардың) жасалған келісімшарттар бойынша өнімді бөлгендегі Қазақстан Республикасының үлесі" ерекшелігіндегі "23151949" деген сандар "24336564" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлімінде:
"1385975156" деген сандар "1459532974" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "336300505" деген сандар "409858323" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" ішкі функциясындағы "336300505" деген сандар "409858323" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" әкімшісі бойынша "336300505" деген сандар "409858323" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берілетін ресми трансферттер" бағдарламасындағы "203272964" деген сандар "276830782" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикізат секторы ұйымдарынан түсетін жоспардан тыс түсімдер есебінен ресми трансферттер" кіші бағдарламасындағы "182042518" деген сандар "255600189" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншіктегі және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттік мүлікті жекешелендіруден түсетін жоспардан тыс түсімдер есебінен ресми трансферттер" кіші бағдарламасындағы "7572721" деген сандар "7572868" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөліміндегі "26893714" деген сандар "26893567" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлімінде:
"92655390" деген сандар "92655243" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер" деген жолдағы "9572721" деген сандар "9572868" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер" санатындағы "9572721" деген сандар "9572868" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер" сыныбындағы "9572721" деген сандар "9572868" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер" ішкі сыныбындағы "9572721" деген сандар "9572868" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншіктегі және тау-кен әрі өңдеу салаларына жататын мемлекеттік мүлікті жекешелендіруден түсетін түсімдер" ерекшелігіндегі "7572721" деген сандар "7572868" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в специфике 28 "Доля Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "23151949" заменить цифрами "24336564";
в разделе II "Затраты":
цифры "1385975156" заменить цифрами "1459532974";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "336300505" заменить цифрами "409858323";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "336300505" заменить цифрами "409858323";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "336300505" заменить цифрами "409858323";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "203272964" заменить цифрами "276830782";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "182042518" заменить цифрами "255600189";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "7572721" заменить цифрами "7572868";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "26893714" заменить цифрами "26893567";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "92655390" заменить цифрами "92655243";
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572721" заменить цифрами "9572868";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572721" заменить цифрами "9572868";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572721" заменить цифрами "9572868";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "9572721" заменить цифрами "9572868";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "7572721" заменить цифрами "7572868".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан