Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 509е Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына  мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  331-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны "және Ақмола облысының Степногорск қаласында 37 пәтерлі тұрғын үй сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2005 года N 509е
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующее дополнение:
в  приложении 331 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить словами "и выкуп 37-квартирного жилого дома в городе Степногорске Акмолинской области".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан