Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 желтоқсандағы N 509н Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  95-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесі 5-бағанының реттік нөмірі 5-жолындағы "15-20" деген сандар "40-70" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2005 года N 509н
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующее изменение:
в  приложении 95  к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 5, графы 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифры "15-20" заменить цифрами "40-70".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан