Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 қарашадағы N 509в Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  1-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің реттiк нөмiрi 2-жолының 5-бағанында "355" деген сандар "370" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года N 509в
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующее изменение:
в  приложении 1 к указанному постановлению:
в графе 5, строки порядковый номер 2, таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифры "355" заменить цифрами "370".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан