Казталов - Жәнiбек - Ресей Федерациясының шекарасы және Ленинск - Ақсу - Көктөбе - Yлкен Ақжар - Курчатов қаласы автомобиль жолдарын республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамына енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 3 Қаулысы
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамына:
жалпы ұзақтығы 162 километр Казталов - Жәнiбек - Ресей Федерациясының шекарасы және жалпы ұзақтығы 227 километр Ленинск - Ақсу - Көктөбе - Үлкен Ақжар - Курчатов қаласы облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары енгізiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетiмен және Батыс Қазақстан, Павлодар және Шығыс Қазақстан облыстарының әкiмдерiмен бiрлесiп, жоғарыда көрсетiлген автомобиль жолдарын қабылдау-беру жөнiндегi қажетті ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.08.2015 № 655 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О включении в состав автомобильных дорог общего пользования республиканского значения автомобильных дорог Казталовка - Жанибек - граница Российской Федерации и Ленинский - Аксу - Коктобе - Большой Акжар - город Курчатов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года № 3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Включить в состав автомобильных дорог общего пользования республиканского значения:
автомобильные дороги общего пользования областного значения Казталовка - Жанибек - граница Российской Федерации общей протяженностью 162 километра и Ленинский - Аксу - Коктобе - Большой Акжар - город Курчатов общей протяженностью 227 километров.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акимами Западно-Казахстанской, Павлодарской и Восточно-Казахстанской областей осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче вышеуказанных автомобильных дорог.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.08.2015 № 655 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан