"Жайықжылуқуат" акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 12 Қаулысы
"Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 13 мамырдағы Заңы  32-бабының  2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) "Жайықжылуқуат" акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - Қоғам) саны 380031 (үш жүз сексен мың отыз бiр) дана билiк етуi шектелген жарияланған акцияларын 380031000 (үш жүз сексен миллион отыз бiр мың) теңге сомасына оларды мемлекеттiң меншiгiне мәжбүрлеп алып қою арқылы Қоғамның салықтық берешегiн өтеу есебiне орналастырсын;
2) Қоғам акцияларын ұстаушылардың тiзiлiмi жүйесiндегi акцияларға мемлекеттiк меншiк құқығын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне тiркеудi қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Қоғамның алып қойылған акцияларын Батыс Қазақстан облысының коммуналдық меншiгiне берсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах акционерного общества "Жайыктеплоэнерго"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 12
В соответствии с   пунктом 2  статьи 32  Закона Республики Казахстан от 13 мая 2003 года "Об акционерных обществах" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) разместить ограниченные в распоряжении объявленные акции акционерного общества "Жайыктеплоэнерго" (далее - Общество) в количестве 380031 (триста восемьдесят тысяч тридцать одна) штука на сумму 380031000 (триста восемьдесят миллионов тридцать одна тысяча) тенге посредством их принудительного изъятия в собственность государства в счет погашения налоговой задолженности Общества;
2) обеспечить регистрацию права государственной собственности на акции в системе реестров держателей акций Общества за Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан передать изъятые акции Общества в коммунальную собственность Западно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан