Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 26 мамырдағы N 649 және 2005 жылғы 5 наурыздағы N 214 қаулыларына өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 28 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "ФУМЭКС" республикалық мемлекеттiк кәсiпорынын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 26 мамырдағы N 649  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 22, 221-құжат):
4-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;
2)  (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен)
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999 года N 649 и 5 марта 2005 года N 214
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2006 года N 28
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999 года N 649 "О создании Республиканского государственного предприятия "ФУМЭКС" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 22, ст. 221):
подпункт 1) пункта 4 исключить;
2)  (утратило силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 ).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 .
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан