Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2006 жылға арналған лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 қаңтардағы N 50 Қаулысы
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2006 жылға арналған лимиттерi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен балық және басқа су жануарларын аулау квоталарын бекiтiлген лимиттер негізiнде шаруашылық жүргiзушi субъектiлер арасында бөлуді қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 25 қаңтардағы
N 50 қаулысымен бекітілген
Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және су жануарларын
аулаудың 2006 жылға арналған лимиттері
Ескерту. Лимиттерге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.06.30. N  607  қаулысымен.
Балық және
басқа су
жануарларының
түрлері
Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және
басқа су жануарларын аулау лимиттері (тоннада)
Жайық-Каспий бассейні
Жайық
өзені
Саға-
лық
кеңіс-
тігі бар
жаға-
лаулық
теңіз-
ден
балық
аулау
Қиғаш
өзені
Сағалық
кеңіс-
тігі бар
жаға-
лаулық
теңіз-
ден
балық
аулау
Каспий
теңізі
Барлығы
Бекіре тәріз-
ділер, соның
ішінде:

Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2006 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2006 года N 50
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2006 год.
2. Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке распределение квот вылова рыбы и других водных животных между хозяйствующими субъектами на основании утвержденных лимитов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2006 года N 50
Лимиты вылова рыбы и других водных
животных в рыбохозяйственных водоемах на 2006 год  <*>
Сноска. В Лимиты внесены изменения постановлением Правительства РК от 30 июня 2006 года N  607 .
Виды рыб и других
водных
животных
Лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах (в тоннах)
Урало-Каспийский бассейн
Река
Урал
Прибрежный
морской
лов с пре-
дустьевым
простран-
ством
Река
Кигач
Прибрежный
морской
лов с пре-
дустьевым
простран-
ством
Каспий-
ское
море
Всего
Осетровые в том числе:

4,58
5,28
Ескертпе:
ғылыми-зерттеу жұмыстарына арналған бекітілген лимиттер
(квоталар) шегінде балық аулау тәртібін белгіленген тәртіппен
уәкілетті орган айқындайды
балық және басқа су жануарларын ғылыми мақсатта аулауға
арналған квотаны мемлекеттік тапсырыс шегінде уәкілетті орган
айқындайды

4,58
5,28
Примечание:
порядок вылова по научно-исследовательским работам в пределах утвержденных лимитов (квот) в установленном порядке определяется уполномоченным органом
квота на вылов рыбы и других водных животных в научных целях в рамках государственного заказа   устанавливается уполномоченным органом