Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы N 68 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 745 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерiн) бекiтiп беру бойынша конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 6, 52-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерiн) бекiтiп беру бойынша конкурс өткiзу ережесi және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарында:
11-тармақтың 2) тармақшасында:
бесiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"балық және басқа да су жануарларын аулау және қайта өңдеу жөнiндегi негiзгi құралдардың, технологиялық жабдықтардың және басқа материалдық-техникалық құралдардың болуы туралы нотариалды түрде куәландырылған құжаттардың көшiрмесiн";
сегiзiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"салық төлеушiнiң салықтық берешегiнiң, мiндеттi зейнетақы жарналары мен әлеуметтiк аударымдар бойынша берешегiнiң болмауы (болуы) туралы салық органының анықтамасын қамтиды".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 102
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 68. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 745
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 102 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 6, ст. 52) следующие изменения:
в Правилах проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 2) пункта 11:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"засвидетельствованные нотариально копии документов о наличии основных средств, технологического оборудования и других материально-технических средств по добыче и переработке рыбы и других водных животных";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"справку налогового органа об отсутствии (наличии) налоговой задолженности налогоплательщика, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан