А.Ғ.Бектұров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы N 84 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Азат Ғаббасұлы Бектұров Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Бектурове А.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года N 84
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Бектурова Азата Габбасовича вице-министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан