Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 ақпандағы N 125 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 - 2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 - 2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi 2005 - 2007 жылдарға арналған басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде (5-бөлiм):
"2005 - 2007 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген кестеде:
"Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 72-жолда:
5-баған "31007640" деген сандармен толықтырылсын;
6-баған "1000000" деген сандармен толықтырылсын;
7-бағандағы "8000000" деген сандар "8308000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "7194666" деген сандармен толықтырылсын;
9-баған "14504974" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 76-жолда:
6-бағандағы "23722" деген сандар "22050" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "200000" деген сандар алынып тасталсын;
9-баған "201672" деген сандармен толықтырылсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "15019635" деген сандар "15127635" сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "6631350" деген сандар "13826016" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "5194341" деген сандар "19900987" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы:" деген жолда:
7-бағандағы "194631734" деген сандар "194739734" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "203318437" деген сандар "210513103" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "162772793" деген сандар "177479439" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2006 года N 125
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы" следующие дополнения и изменения:
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
в таблице "Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы":
в разделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана":
в строке, порядковый номер 72:
графу 5 дополнить цифрами "31007640";
графу 6 дополнить цифрами "1000000";
в графе 7 цифры "8000000" заменить цифрами "8308000";
графу 8 дополнить цифрами "7194666";
графу 9 дополнить цифрами "14504974";
в строке, порядковый номер 76:
в графе 6 цифры "23722" заменить цифрами "22050";
в графе 7 цифры "200000" исключить;
графу 9 дополнить цифрами "201672";
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 7 цифры "15019635" заменить цифрами "15127635";
в графе 8 цифры "6631350" заменить цифрами "13826016";
в графе 9 цифры "5194341" заменить цифрами "19900987";
в строке "Всего:":
в графе 7 цифры "194631734" заменить цифрами "194739734";
в графе 8 цифры "203318437" заменить цифрами "210513103";
в графе 9 цифры "162772793" заменить цифрами "177479439".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан