Е.Л.Тоғжанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 ақпандағы N 127 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Ералы Лұқпанұлы Тоғжанов Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Дін істері комитетінің төрғасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Тугжанове Е.Л.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2006 года N 127
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Тугжанова Ералы Лукпановича председателем Комитета по делам религий Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан