Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң "Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы" мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 ақпандағы N 139 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң "Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң "Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) болып қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Кәсiпорынды мемлекеттiк басқару органы болып белгiленсiн.
3. Кәсiпорын қызметiнiң негiзгi мәнi денсаулық сақтау саласындағы өндiрiстiк-шаруашылық қызметтi жүзеге асыру болып белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Кәсiпорынның жарғысын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне бекiтуге енгiзсiн;
2) Кәсiпорынның әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен;
3)  (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339 Қаулысымен).
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796; 23.09.2014 № 1005 қаулыларымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации государственного учреждения "Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2006 года N 139
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Республиканский
научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии" Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем преобразования в республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии"»Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
3. Основным предметом деятельности Предприятия определить осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области здравоохранения.
4. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательном порядке:
1) внести на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан устав Предприятия;
2) обеспечить государственную регистрацию Предприятия в органах юстиции;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005;
3)  (утратил силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 ).
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 .
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан