"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 наурыздағы N 143 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537  өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНІҢ
ӨКІМІ Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi
N 537 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537  өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Кармазина                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Лена Мағауияқызы            бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Бюджет
саясаты және жоспарлау департаментiнiң
директоры, хатшы
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы            бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Меркель                   - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Иоган Давидович             Сенаты Өңiрлiк және салалық даму
комитетiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Палымбетов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Болат Әбiлқасымұлы          бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;
"Ахметов                  - Қазақстан Республикасының Премьер-
Даниал Кенжетайұлы          Министрi, төраға"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Мәсiмов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы           Министрiнiң орынбасары, төрағаның
орынбасары";
мына:
"Коржова                  - Қазақстан Республикасының Экономика және
Наталья Артемовна           бюджеттiк жоспарлау вице-министрi"
"Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы           Әкiмшiлік Әлеуметтiк-экономикалық талдау
бөлiмiнiң меңгерушiсi"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Коржова                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Наталья Артемовна           министрi"
"Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы           Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары>;
мына:
"Мәсiмов                  - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы           көмекшiсi"
деген жол алынып тасталсын;
көрсетiлген Комиссия құрамынан Ахметжан Смағұлұлы Есiмов, Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев, Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов, Қайрат Медiбайұлы Әйтекенов, Леонид Николаевич Бурлаков, Арман Ғалиасқарұлы Дунаев, Батырхан Арысбекұлы Исаев шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2006 года N 143
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
РАСПОРЯЖЕНИЕ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Кармазину
Лену Магауяновну -         директора Департамента бюджетной политики и
планирования  Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, секретарем
Кусаинова
Марата Апсеметовича -      вице-министра экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Меркеля
Иогана Давидовича -        председателя Комитета по региональному и
отраслевому развитию Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Палымбетова
Болата Абылкасымовича -    вице-министра экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
после строки:
"Ахметов
Даниал Кенжетаевич -       Премьер-Министр Республики Казахстан,
председатель"
дополнить строкой следующего содержания:
"Масимов
Карим Кажимханович -       Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан,
заместитель председателя";
строки:
"Коржова
Наталья Артемовна -        вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Орынбаев
Ербол Турмаханович -       заведующий Отделом социально-экономического
анализа Администрации Президента Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Коржова
Наталья Артемовна -        Министр финансов Республики Казахстан
"Орынбаев
Ербол Турмаханович -      заместитель Руководителя Администрации
Президента Республики Казахстан";
строку:
Масимов
Карим Кажимканович -      Помощник Президента Республики Казахстан"
исключить;
вывести из состава указанной Комиссии: Есимова Ахметжана Смагуловича, Мынбаева Сауата Мухаметбаевича, Султанова Бахыта Турлыхановича, Айтекенова Кайрата Медыбаевича, Бурлакова Леонида Николаевича, Дунаева Армана Галиаскаровича, Исаева Батырхана Арысбековича.
Президент
Республики Казахстан