Қазақстан Республикасының Ғаламдық экологиялық қор (Global Environment Facility) жөнiндегi Ұлттық үйлестiрушiсiн тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 наурыздағы N 148 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.05.20. N 433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ғаламдық экологиялық қор (Global Environment Facility) жөнiндегi Ұлттық үйлестiрушiсi болып Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрi Камалтин Ескендiрұлы Мұхамеджанов тағайындалсын.
2. "Қазақстан Республикасының Ғаламдық экологиялық қор (Global Environment Facility) жөнiндегi Ұлттық үйлестiрушiсiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1215  қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 148. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20 мая 2006 года N 433
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 148 утратило силу постановлением Правительства РК от 20 мая 2006 года N  433 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility) Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан Мухамеджанова Камалтина Ескендировича.
2. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1215 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан