Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 және 2002 жылғы 27 наурыздағы N 357 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 наурыздағы N 190 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Басқарушылар кеңестерiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323  қаулысында :
1-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң:
Басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Кәрiм Қажымқанұлы Мәсiмов;
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi Қайрат Нематұлы Келiмбетов;";
3) тармақшадағы "Қазақстан Республикасының Қаржы министрi Арман Ғалиасқарұлы Дунаев" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Кәрiм Қажымқанұлы Мәсiмов" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"Арман Ғалиасқарұлы Дунаев" деген сөздер "Наталья Артемовна Коржова" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Исаев Батырхан Арысбекұлы" деген сөздер "Марат Әпсеметұлы Құсайынов" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) Ислам Даму Банкiнiң:
Басқарушы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi Қайрат Нематұлы Келiмбетов;
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi Әлихан Асханұлы Смайылов;";
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 и от 27 марта 2002 года N 357
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 190
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих":
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) Международного Банка Реконструкции и Развития:
Управляющим - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова Карима Кажимкановича,
заместителем Управляющего - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Келимбетова Кайрата Нематовича;";
в подпункте 3) слова "Министра финансов Республики Казахстан Дунаева Армана Галиаскаровича" заменить словами "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова Карима Кажимкановича";
в подпункте 4):
слова "Дунаева Армана Галиаскаровича" заменить словами "Коржову Наталью Артемовну";
слова "Исаева Батырхана Арысбековича" заменить словами "Кусаинова Марата Апсеметовича";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) Исламского Банка Развития:
Управляющим - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Келимбетова Кайрата Нематовича;
заместителем Управляющего - вице-министра финансов Республики Казахстан Смаилова Алихана Асхановича;";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан