Кейбiр объектiлердi республикалық меншiктен Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 наурыздағы N 211 Қаулысы.
Ескерту. Тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.06.13. N 544 қаулысымен.
"Мемлекеттiк мүлiктi мемлекеттiк меншiктiң бiр түрiнен екiншi түрiне беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң "Республика сарайы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны мүлiктiк кешен ретiнде және Алматы қаласы, Достық даңғылы, 114 мекен-жайында орналасқан Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi "Республикалық қосымша бiлiм беру оқу-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының ғимараты Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне берiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.06.13. N 544 қаулысымен.
1-1. Алматы қаласы әкiмiнiң республикалық меншiктен Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi "Республикалық қосымша бiлiм беру оқу-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының теңгерiмiнен Алматы қаласы, Достық даңғылы, 114 мекен-жайында орналасқан ғимаратты және қосымшаға сәйкес мүлiктi Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
Ескерту. 1-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2006.06.13. N 544 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi, Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi және Алматы қаласының әкiмi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының 1 және 1-1-тармақтарында көрсетiлген объектiлердi қабылдап алу-беру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.06.13. N 544 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1003 қаулысымен.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796; 23.09.2014 № 1003; 19.08.2022 № 581 қаулыларымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 29 наурыздағы
N 211 қаулысына
қосымша
Республикалық меншiктен Қазақстан Республикасы Бiлiм және
ғылым министрлiгiнiң "Республикалық қосымша бiлiм беру
оқу-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорнының теңгерiмiнен Алматы қаласының
коммуналдық меншiгiне берiлетiн мүлiктiң
тiзбесi
Ескерту. Қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2006.06.13. N 544 қаулысымен.
Р/с
N
Мүліктің атауы
Мүкәммалдық
нөмірі
Өлшем
бірлігі
Саны
1
2
3
4
5
1
Қызыл кресло
ОС-163312
дана
37
2
Күрес кілеміне арналған жапқыш

О передаче некоторых объектов из республиканской собственности в коммунальную собственность города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2006 года N 211.
Сноска. В заголовок внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 июня 2006 года N 544 .
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дворец Республики" Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан как имущественный комплекс и здание, расположенное по адресу: город Алматы, проспект Достык, 114, Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования" Министерства образования и науки Республики Казахстан в коммунальную собственность города Алматы.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 июня 2006 года N 544 .
1-1. Принять предложение акима города Алматы о передаче в коммунальную собственность города Алматы из республиканской собственности с баланса Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования" Министерства образования и науки Республики Казахстан здания, расположенного по адресу: город Алматы, проспект Достык, 114, и имущества согласно приложению.
Сноска. Пункт 1-1 дополнен - постановлением Правительства РК от 13 июня 2006 года N 544 .
2. Министерству культуры и информации Республики Казахстан, Министерству образования и науки Республики Казахстан, Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиму города Алматы в установленном законодательством порядке осуществить организационные мероприятия по приему-передаче указанных в пунктах 1 и 1-1 настоящего постановления объектов.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 июня 2006 года N 544 .
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1003.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2006 года N 211
Сноска. Приложение дополнено - постановлением Правительства РК от 13 июня 2006 года N 544 .
Перечень
имущества, передаваемого из республиканской собственности с баланса
Республиканского государственного казенного предприятия
"Республиканский учебно-методический центр дополнительного
образования" Министерства образовании и науки Республики Казахстан
в коммунальную собственность города Алматы
N
п/п
Наименование имущества
Инвентарный
номер
Единица
измерения
Коли-
чество
1
2
3
4
5
1.
Кресло красное
ОС-163312
штука
37
2.
Покрытие для борцовского ковра