Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1111 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 сәуірдегі N 249 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 19 тамыздағы № 581 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1111 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 40, 522-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi туралы ережеде:
6-тармақтағы "Республика даңғылы, 24" деген сөздер "Бейбiтшiлiк көшесi, 11" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң Бiлiм және ғылым саласындағы қадағалау және аттестаттау комитетi туралы ережеде:
5-тармақтағы "Республика даңғылы, 24" деген сөздер "Бейбiтшiлiк көшесi, 11" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң Бiлiм және ғылым саласындағы қадағалау және аттестаттау комитетiнiң құрылымы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң Аэроғарыш комитетi туралы ережеде:
5-тармақтағы "Қабанбай батыр көшесi, 47" деген сөздер "Бейбiтшiлiк көшесi, 11" деген сөздермен ауыстырылсын;
мемлекеттiк тiлдегi мәтiнде 9-тармақтың 1) тармақшасының соңғы абзацындағы "жүзеге асырады" деген сөздердiң алдынан ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ғарыш объектiлерiнің тіркелімін жүргізуді".
2. Осы қаулы қол қол қойылған күнінен қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 6 сәуiрдегi
N 249 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң
Бiлiм және ғылым саласындағы қадағалау және
аттестаттау комитетiнiң құрылымы
Басшылық
Лицензиялау және сыртқы емтихандар басқармасы
Аттестаттау және аккредиттеу басқармасы
Қаржы және әкiмшiлiк жұмыс басқармасы
Жаратылыстану және техникалық ғылымдар бөлiмi
Әлеуметтiк-гуманитарлық ғылымдар бөлiмi
Медицина және ауыл шаруашылығы ғылымдары бөлiмi

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1111
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2006 года N 249. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2022 года № 581
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1111 "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 40, ст. 522) следующие изменения и дополнение:
1) в Положении о Министерстве образования и науки Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 6 слова "проспект Республики, 24" заменить словами "улица Бейбитшилик, 11";
2) в Положении о Комитете по надзору и аттестации в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5 слова "проспект Республики, 24" заменить словами "улица Бейбитшилик, 11";
3) структуру Комитета по надзору и аттестации в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
4) в Положении об Аэрокосмическом комитете Министерства образования и науки Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5 слова "улица Кабанбай батыра, 47" заменить словами "улица Бейбитшилик, 11";
подпункт 1) пункта 9 дополнить абзацем следующего содержания:
"ведению регистра космических объектов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 апреля 2006 года N 249
Структура
Комитета по надзору и аттестации в сфере образования
и науки Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Руководство
Управление лицензирования и внешних экзаменов
Управление аттестации и аккредитации
Управление финансовой и административной работы
Отдел естественных и технических наук
Отдел социально-гуманитарных наук
Отдел медицинских и сельскохозяйственных наук