Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 сәуірдегі N 268 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
012 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бағдарламасы бойынша:
"Астана қаласының Чернышевский-Ушаков көшелерi маңында 1200 орындық орта мектеп салу" деген жолда:
"Астана қаласының Чернышевский-Ушаков көшелерi маңында" деген сөздер "Астана қаласының Оренбургский көшесi бойынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
031 "Алматы облысының облыстық бюджетiне және Алматы қаласының бюджетiне бiлiм беру объектiлерiнiң сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берiлетiн нысаналы даму трансферттерi 1250000" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"031 Алматы облысының облыстық бюджетiне                   1250000
және Алматы қаласының бюджетiне бiлiм беру
объектiлерiн сейсмикалық күшейту үшiн берiлетiн
нысаналы даму трансферттерi
оның iшiнде инвестициялық жобаларға:
Алматы қаласындағы N 11 мектеп ғимаратын              139793
қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзiп, сейсмикалық
күшейту
Алматы қаласындағы N 30 мектеп ғимаратын              112365
қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзiп, сейсмикалық
күшейту
Алматы қаласындағы N 43 жалпы бiлiм беретiн           103381
мектеп ғимаратын қалпына келтiру жұмыстарын
жүргiзiп, сейсмикалық күшейту
Алматы қаласындағы N 124 мектеп ғимаратын             140619
қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзiп, сейсмикалық
күшейту
Алматы қаласындағы N 21 балабақша ғимаратын           74693
қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзiп, сейсмикалық
күшейту
Алматы қаласындағы N 73 балабақша ғимаратын           45486
қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзiп, сейсмикалық
күшейту
Алматы қаласындағы N 74 балабақша ғимаратын           48326
қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзiп, сейсмикалық
күшейту
Алматы қаласындағы N 167 балабақша ғимаратын          49545
сейсмикалық күшейту
Алматы қаласындағы N 207 балабақша ғимаратын          59411
сейсмикалық күшейту
Алматы қаласындағы N 216 балабақша ғимаратын          42332
қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзiп, сейсмикалық
күшейту
Алматы қаласындағы N 226 балабақшаны қалпына          42719
келтiру жұмыстарын жүргiзіп, сейсмикалық күшейту
Алматы қаласындағы N 227 балабақша ғимаратын          40495
қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзiп, сейсмикалық
күшейту
Алматы қаласындағы N 20 балабақша ғимаратын           62607
қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзiп, сейсмикалық
күшейту
Алматы қаласындағы N 108 балабақша ғимаратын          38228
сейсмикалық күшейту
Алматы облысының Алматы қаласындағы                   100000
Ш. Смағұлов атындағы облыстық мектеп-интернатты
сейсмикалық күшейту
Алматы облысының Алматы қаласындағы N 13              50000
кәсiптiк мектептiң жатақханасын сейсмикалық
күшейту
Алматы облысы Көксу ауданының Балпық би               60000
кентiндегi Алдабергенов атындағы орта мектептi
сейсмикалық күшейту
Алматы облысының Талдықорған қаласындағы              40000
экономика-технологиялық колледжі ғимаратын
сейсмикалық күшейту                                       ".

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2006 года N 268
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по программе 012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования":
в строке "Строительство средней школы на 1200 мест в районе улиц Чернышевского-Ушакова в городе Астане":
слова "в районе улиц Чернышевского-Ушакова в городе Астане" заменить словами "по улице Оренбургской города Астаны";
программу 031 "Целевые трансферты на развитие областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования 1250000" изложить в следующей редакции:
" 031 Целевые трансферты на развитие областному
бюджету Алматинской области и бюджету города        1250000
Алматы для сейсмоусиления объектов образования,
в том числе на инвестиционные проекты:
Сейсмоусиление с восстановительными работами         139793
здания школы N 11 в городе Алматы
Сейсмоусиление с восстановительными работами         112365
здания школы N 30 в городе Алматы
Сейсмоусиление здания общеобразовательной школы      103381
43 с восстановительными работами в городе Алматы
Сейсмоусиление с восстановительными работами         140619
здания школы N 124 в городе Алматы
Сейсмоусиление с восстановительными работами          74693
здания детского сада N 21 в городе Алматы
Сейсмоусиление с восстановительными работами          45486
здания детского сада N 73 в городе Алматы
Сейсмоусиление с восстановительными работами          48326
здания детского сада N 74 в городе Алматы
Сейсмоусиление здания детского сада N 167
в городе Алматы                                       49545
Сейсмоусиление здания детского сада N 207
в городе Алматы                                       59411
Сейсмоусиление с восстановительными работами          42332
здания детского сада N 216 в городе Алматы
Сейсмоусиление с восстановительными работами          42719
детского сада N 226 в городе Алматы
Сейсмоусиление с восстановительными работами          40495
здания детского сада N 227 в городе Алматы
Сейсмоусиление с восстановительными работами          62607
здания детского сада N 20 в городе Алматы
Сейсмоусиление здания детского сада N 108
в городе Алматы                                       38228
Сейсмоусиление областной школы-интерната имени       100000
Ш. Смагулова в городе Алматы Алматинской области
Сейсмоусиление общежития профессиональной             50000
школы N 13 в городе Алматы Алматинской области
Сейсмоусиление средней школы имени                    60000
Алдабергенова в поселке Балпык би Коксуского
района Алматинской области
Сейсмоусиление здания экономико-технологического      40000
колледжа в городе Талдыкоргане Алматинской
области                                                     ".

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан