"Қазақстан Республикасының кейбiр конституциялық заңдарына Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасы жүйесiн Қазақстан Республикасы Конституциясының нормаларына сәйкес келтiру мәселелерi бойынша өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 273 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасының кейбiр конституциялық заңдарына Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасы жүйесiн Қазақстан Республикасы Конституциясының нормаларына сәйкес келтiру мәселелерi бойынша өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы
Қазақстан Республикасының кейбiр конституциялық заңдарына
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасы жүйесiн
Қазақстан Республикасы Конституциясының нормаларына
сәйкес келтiру мәселелерi бойынша өзгерiстер енгiзу туралы
1-бап.  Қазақстан Республикасының мынадай конституциялық заңдарына өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 16 қазандағы Конституциялық  заңына  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 21, 124-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 7, 78-құжат; 1999 ж., N 4, 100-құжат; N 10, 342-құжат):
1) 11-баптың 6-тармағындағы "шешiмдер қабылдайды" деген сөздер "қаулылар шығарады" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 13-бапта:
1-тармақтағы "жеке", "дара сипатты" деген сөздер алып тасталсын;
5-тармақтағы "заң күшiне енгiзу" деген сөздер "қолданысқа енгiзу" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық  заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 24, 172-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1999 ж., N 10, 343-құжат):
9-баптың 10) тармақшасында "Парламентке заң жобасын қарауды шұғыл деп жариялау жөнiнде" деген сөздер "заң жобасын қарауды шұғыл деп жариялауға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2-бап.  Осы Конституциялық заң ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан по вопросам приведения системы действующего законодательства Республики Казахстан в соответствии с нормами Конституции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2006 года N 273
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан по вопросам приведения системы действующего законодательства Республики Казахстан в соответствие с нормами Конституции Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Конституционный закон Республики Казахстан
О внесении изменений в некоторые конституционные законы
Республики Казахстан по вопросам приведения системы
действующего законодательства Республики Казахстан в соответствие
с нормами Конституции Республики Казахстан
Статья 1.  Внести изменения в следующие конституционные законы Республики Казахстан:
1. В Конституционный  закон  Республики Казахстан от 16 октября 1995 г. "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 21, ст. 124; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 7, ст. 78; 1999 г., N 4, ст. 100; N 10, ст. 342):
1) в пункте 6 статьи 11 слова "принимают решения" заменить словами "издают постановления";
2) в статье 13:
в пункте 1 слова ", индивидуальных", "индивидуального характера" исключить;
в пункте 5 слова "вступления в юридическую силу" заменить словами "введения в действие".
2. В Конституционный  закон  Республики Казахстан от 26 декабря 1995 г. "О Президенте Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 172; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст. 343):
в подпункте 10) статьи 9 слова "вносить в Парламент предложение об объявлении рассмотрения" заменить словами "объявлять рассмотрение".
Статья 2.  Настоящий Конституционный закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан