Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 1051 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 сәуірдегі N 302 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Кейбiр акционерлiк қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерiнің құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 1051  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. "Астана халықаралық әуежайы" АҚ:
Бектұров Азат Ғаббасұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникация вице-министрi, төраға;
Алпамысов Абай Әбдiсәметұлы - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Мемлекеттiк активтердi басқару саясаты департаментiнің директоры;
Тәшенев Бақытбек Хәкiмұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi төрағасының орынбасары;
Шәрiпов Талғат Қайыркенұлы - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Қаржылық реттеу департаментiнiң директоры;
Қыпшақбаев Әбдел Исаұлы - "Астана халықаралық әуежайы" акционерлiк қоғамының президенті.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2006 года N 302. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 "О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 32, ст. 341) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. АО "Международный аэропорт Астана":
Бектуров Азат Габбасович - вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, председатель;
Алпамысов Абай Абдисаметович - директор Департамента политики управления государственными активами Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Ташенев Бакытбек Хакимович - заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
Шарипов Талгат Каиркенович - директор Департамента финансового регулирования Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
Кипшакбаев Абдель Исаевич - президент акционерного общества "Международный аэропорт Астана".".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан