Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Қазақ орман орналастыру кәсіпорны" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 304 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Қазақ орман орналастыру кәсіпорны" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - кәсіпорын) оған Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Мемлекеттік картографиялық кәсіпорын" мемлекеттік кәсіпорнын қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Кәсіпорын қызметінің негізгі мәні табиғат қорғау саласында орман орналастыру және аңшылық ісін ұйымдастыру жұмыстарын жүргізу жөніндегі өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстарды жүргізу болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) кәсіпорынның Жарғысына тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия "Казахское лесоустроительное предприятие" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 304
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - предприятие) путем присоединения к нему государственного предприятия "Государственное картографическое предприятие" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Основным предметом деятельности предприятия определить осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области охраны природы по проведению лесоустроительных и охотоустроительных работ, производство топографо-геодезических и картографических работ.
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить внесение соответствующих изменений и дополнений в Устав предприятия;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан