"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 23 сәуiрдегi N 1560 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 мамырдағы N 348 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 23 сәуiрдегi N 1560 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Жарлығы        Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2005 жылғы 23 сәуiрдегi
N 1560 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН :
1. "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Кәсiпкерлер кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 23 сәуiрдегi N 1560 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 17, 199-құжат) мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Кәсiпкерлер кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Орынбаев               - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы        Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары
Школьник               - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич       және сауда министрi
Дворецкий              - Республикалық қайталама металлургия
Владимир Яковлевич       өнеркәсiпшiлерi одағының төрағасы,
Астана қаласы (келiсiм бойынша)
Пiшембаев              - Қазақстан Машина жасау одағының
Мейрам Құдайбергенұлы    президентi, Астана қаласы
(келiсiм бойынша)
Соловьева              - Қазақстан Сүт одағының тең төрағасы,
Айгүл Сағадибекқызы      Кәсiпкер әйелдер одағының президентi,
Алматы қаласы (келiсiм бойынша)
Тiлеубаев              - Қазақстан Астық одағының президентi,
Нұрлан Сақтапбергенұлы   Астана қаласы (келiсiм бойынша)
Попелюшко              - Қазақстан тағам және қайта өңдеу
Анатолий Висханович      өнеркәсiбiнiң тауар өндiрушiлер
одағының президентi, Алматы қаласы
(келiсiм бойынша)
Худова                 - Қазақстан Республикасы Жеңiл
Любовь Николаевна        өнеркәсiп қауымдастығының президентi,
Алматы қаласы (келiсiм бойынша)
мына:
"Ахметов               - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Серiк Нығметұлы          жұмыс берушiлерi жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң атқарушы
директоры (келiсiм бойынша)
Байкенов               - "Қазақстан Республикасы Жұмыс
Қадыр Қарқабатұлы        берушiлер (кәсiпкерлер)
конфедерациясы" заңды тұлғалар
бiрлестігі басқармасының төрағасы,
Алматы қаласы (келiсiм бойынша)"
"Досмұхамедов          - "ҚазМұнайГаз ұлттық мұнайгаз
Ержан Қалиұлы            компаниясы" акционерлiк қоғамы
президентiнiң кеңесшiсi (келiсiм
бойынша)"
"Кәрменов              - "ФПК "Тимей" жауапкершiлiгi шектеулi
Берiк Әбдiрахманұлы      серiктестiгiнiң бас директоры,
Солтүстiк Қазақстан облысы (келiсiм
бойынша)"
"Ким                   - "Каспий банкi" акционерлiк қоғамы
Александр Геннадьевич    солтүстiк дирекциясының басшысы,
Астана қаласы (келiсiм бойынша)
Қонарбаев              - "Жаңажол-1" жауапкершiлiгi шектеулi
Болат Қайроллаұлы        серiктестiгiнiң бас директоры, Атырау
облысы (келiсiм бойынша)"
"Мәсiмов Кәрiм         - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Қажымқанұлы              көмекшiсi
Мещеряков              - "Цесна-Астық" концернi"
Николай Ильич            жауапкершiлігі шектеулi серiктестiгi
басқармасының төрағасы, Астана қаласы
(келiсiм бойынша)"
"Радостовец            - Қазақстан Республикасы Тауар
Николай Владимирович     өндiрушiлер мен экспорттаушылар
одағының президентi, Астана қаласы
(келiсiм бойынша)
Розинов                - "Иволга-холдинг" жауапкершiлiгi
Василий Самойлович        шектеулi серiктестiгiнiң бас
директоры, Қостанай облысы (келiсiм
бойынша)
Смайылов                - "Ақмола құрылыс материалдары"
Бауыржан Амангелдiұлы     акционерлiк қоғамының бас директоры,
Астана қаласы (келiсiм бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ахметов                - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi
Серiк Нығметұлы           мен жұмыс берушiлерi жалпыұлттық
одағы" заңды тұлғалар бiрлестiгінiң
басқарма төрағасы (келiсiм бойынша)
Байкенов                - Инжирингтiк компаниялар одағы
Қадыр Қарқабатұлы         кеңесiнiң төрағасы, "Қазақстан
Республикасы Жұмыс берушiлер
(кәсiпкерлер) конфедерациясы" заңды
тұлғалар бiрлестiгiнiң басқарма
төрағасы, Алматы қаласы (келiсiм
бойынша)"
"Досмұхамедов           - "Kаzепеrgy" мұнай-газ және
Ержан Қалиұлы             энергетика кешенi ұйымдарының
қазақстандық қауымдастығы" заңды
тұлғалар бiрлестiгiнiң директорлар
кеңесi төрағасының кеңесшiсi
(келiсiм бойынша)"
"Кәрменов               - "ФПК "Тимей" жауапкершiлiгi шектеулi
Берiк Әбдiрахманүлы       серiктестiгiнiң бас директоры,
Солтүстiк Қазақстан облысының
Кәсiпкерлер мен жұмыс берушiлер
одағының президентi (келiсiм
бойынша)"
"Ким                    - Саsрiаn Investment Нolding-Аstana"
Александр Геннадьевич     жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгiнiң президентi, Астана
қаласы (келiсiм бойынша)
Құнарбаев               - "Жаңажол-1" жауапкершiлiгi шектеулi
Болат Қайроллаұлы         серiктестiгiнiң бас директоры,
Атырау облысы (келiсiм бойынша)"
"Мәсiмов                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы         Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрi
Мещеряков               - Қазақстан Астық өңдеушiлер мен нан
Николай Ильич             пiсiрушiлер одағы Кұрылтайшылар
кеңесiнiң төрағасы, "Цесна-Астық"
концернi" жауапкершiлiгі шектеулi
серiктестiгінiң басқарма төрағасы,
Астана қаласы (келiсiм бойынша)"
"Радостовец             - Қазақстан Республикасы Тауар
Николай Владимирович      өндiрушiлер мен экспорттаушылар
одағының президентi, Қазақстанның
тау-кен өндiру және тау-кен
металлургиялық кәсiпорындарының
республикалық қауымдастығының
атқарушы директоры, Астана қаласы
(келiсiм бойынша)
Розинов                 - "Иволга холдинг" жауапкершiлiгi
Василий Самойлович        шектеулi серiктестiгiнiң бас
директоры, Астық одағының мүшесi,
Қостанай облыстық кәсiпкерлер
қауымдастығы үйлестiру кеңесiнiң
төрағасы, Қостанай облысы (келiсiм
бойынша)
Смайылов               -  "Ақмола құрылыс материалдары"
Бауыржан Амангелдiұлы     акционерлiк қоғамының бас директоры,
Қазақстан құрылыс салушылар
қауымдастығының мүшесi, Астана
қаласы (келiсiм бойынша)"
көрсетiлген Кеңес құрамынан Д.Н. Жақсылықов, Д.А. Ыдырысов, С.М. Мыңбаев шығарылсын.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 348
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект  Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте и Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 199) следующие изменения:
ввести в состав Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Орынбаева                - Заместителя Руководителя Администрации
Ербола Турмахановича       Президента Республики Казахстан
Школьника                - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича       Республики Казахстан
Дворецкого               - председателя Республиканского союза
Владимира Яковлевича       промышленников вторичной металлургии,
г. Астана (по согласованию)
Пшембаева Мейрама        - президента Союза машиностроителей
Кудайбергеновича           Казахстана, г. Астана (по согласованию)
Соловьеву                - сопредседателя Молочного союза
Айгуль Сагадибековну       Казахстана, президента Союза
женщин-предпринимателей, г. Алматы
(по согласованию)
Тлеубаева Нурлана        - президента Зернового союза Казахстана,
Сактапбергеновича          г. Астана (по согласованию)
Попелюшко Анатолия       - президента Союза товаропроизводителей
Висхановича                пищевой и перерабатывающей
промышленности Казахстана, г. Алматы
(по согласованию)
Худову                   - президента Ассоциации легкой
Любовь Николаевну          промышленности Республики Казахстан,
г. Алматы (по согласованию)
строки:
"Ахметов                 - исполнительный директор объединения
Серик Ныгметулы            юридических лиц "Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен" (по согласованию)
Байкенов                 - председатель правления объединения
Кадыр Каркабатович         юридических лиц "Конфедерация
работодателей (предпринимателей)
Республики Казахстан", г. Алматы
(по согласованию)"
"Досмухамедов            - советник президента АО "Национальная
Ержан Калиевич             нефтегазовая компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)"
"Карменов                - генеральный директор ТОО "ФПК Тимей",
Берик Абдрахманович        Северо-Казахстанская область
(по согласованию)"
"Ким                     - руководитель северной дирекции
Александр Геннадьевич      АО "Банк Каспийский", г. Астана
(по согласованию)
Конарбаев                - генеральный директор ТОО "Жана-Жол - 1",
Болат Кайроллаевич         Атырауская область (по согласованию)"
"Масимов                 - помощник Президента Республики
Карим Кажимканович         Казахстан
Мещеряков                - председатель правления ТОО "Концерн
Николай Ильич              "Цесна-Астык", г. Астана
(по согласованию)"
"Радостовец              - президент Союза товаропроизводителей и
Николай Владимирович       экспортеров Республики Казахстан,
г. Астана (по согласованию)
Розинов                  - генеральный директор ТОО "Иволга
Василий Самойлович         Холдинг", Костанайская область
(по согласованию)
Смаилов                  - генеральный директор АО "Акмола курылыс
Бауржан Амангельдинович    материалдары", г. Астана
(по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Ахметов                 - председатель правления объединения
Серик Ныгметулы            юридических лиц "Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен" (по согласованию)
Байкенов                 - председатель Совета Союза инжиниринговых
Кадыр Каркабатович         компаний, председатель правления
объединения юридических лиц
"Конфедерация работодателей
(предпринимателей) Республики
Казахстан", г. Алматы (по согласованию)"
"Досмухамедов            - советник председателя совета директоров
Ержан Калиевич             объединения юридических лиц
"Казахстанская ассоциация организаций
нефтегазового и энергетического
комплекса "Kazenergy" (по согласованию)"
"Карменов                - генеральный директор ТОО "ФПК Тимей",
Берик Абдрахманович        президент Союза предпринимателей и
работодателей Северо-Казахстанской
области (по согласованию)"
"Ким                     - президент ТОО "Caspian Investment
Александр Геннадьевич      Holding-Astana", г. Астана
(по согласованию)
Кунарбаев                - генеральный директор ТОО "Жана-Жол - 1",
Болат Кайруллаевич         г. Атырау (по согласованию)"
"Масимов                 - Заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович         Казахстан - Министр экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Мещеряков                - председатель Совета учредителей Союза
Николай Ильич              зернопереработчиков и хлебопеков
Казахстана, председатель правления
ТОО "Концерн "Цесна-Астык",
г. Астана (по согласованию)"
"Радостовец              - президент Союза товаропроизводителей
Николай Владимирович       и экспортеров Республики Казахстан,
исполнительный директор Республиканской
ассоциации горнодобывающих и
горнометаллургических предприятий
Казахстана, г. Астана (по согласованию)
Розинов                  - генеральный директор ТОО "Иволга
Василий Самойлович         Холдинг", член Зернового союза,
председатель координационного совета
Костанайской областной ассоциации
предпринимателей (по согласованию)
Смаилов Бауржан          - генеральный директор АО "Акмола курылыс
Амангельдинович            материалдары", член Ассоциации
застройщиков Казахстана, г. Астана
(по согласованию)"
вывести из состава указанного Совета: Жаксалыкова Д.Н., Идрисова Д.А., Мынбаева С.М.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастан қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан